به گزارش افکارنیوز،

 سید جلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن درباره خداحافظی‌اش از فوتبال ملی و اینکه ۱۱۲ بازی ملی داشته یا ۱۱۵، عنوان کرد: من ۱۱۵ بازی ملی دارم. باید دوباره تشکر کنم از همه مردم و هواداران، کانون هواداران، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال که به من لطف داشتند.
وی افزود: باید از برنامه ۹۰ هم تشکر کنم که دیشب کلیپی را برای من آماده کرده بودند هر چند بعد از بازی السد روی من فشار بود و صحبت‌هایی کرده بودم. همچنین از همه خبرنگاران بابت لطفی که به من داشتند تشکر می‌کنم. از ۱۱۵ بازی ملی ۱۰۵ بازی را در زمانی که در لیگ ایران حضور داشتم، انجام دادم و این باعث افتخار و خوشحالی من است.
کاپیتان پرسپولیس درباره پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن تصریح کرد: واقعا این بازی‌ها برای ما بسیار دشوار است. بعد از بازی مقابل پیکان هم گفتم که درست است پیروز شدیم، اما واقعا خسته شده‌ایم. این بازی هم همینطور بود. ذوب‌آهن یک تیم خوب است و هیچ کس نمی‌تواند فریب جایگاهش در جدول را بخورد. هنوز دو بازی سخت مقابل سپاهان در اصفهان و مقابل پارس جنوبی داریم که امیدوارم در این بازی‌ها هم سربلند از میدان خارج شویم.
حسینی درباره طلبی که از باشگاه نفت تهران دارد یادآور شد: واقعا هیچ‌کس نمی‌داند در این باره باید چه کار کند. ما از فدراسیون و سازمان لیگ هم سوال کرده‌ایم و آن‌ها هم نمی‌دانند! امیدوارم اتفاقاتی رقم بخورد که بتوانیم حقمان را در داخل ایران بگیریم و آنطور نشود که AFC بیاید و محروممان کند.