به گزارش افکارنیوز،

درباره وضعیت تیم ملی بیان کرد: اردوی تیم امید از 24 آذر در کمپ های تیم ملی برگزار می شود و یک روز بعد به جزیره کیش می رویم تا 2 بازی دوستانه با تیم ملی سوریه برگزار کنیم. حدود 20 بازیکن به اردو می آیند تا در روزهای 27 و 30 آذرماه در کیش با سوریه بازی کنیم.

او افزود: پس از اردوی 5 روزه و بازی با سوریه، به تهران می آییم و در کمپ تیم های ملی به تمرین می پردازیم تا برای برگزاری سومین بازی دوستانه با اردن تمرین کنیم. برگزاری مسابقات مقدماتی المپیک 2020 در تهران و ورزشگاه دستگردی خیلی خوب است و می تواند در بحث میزبانی به بازیکنان و کادرفنی کمک کند. حضور مسئولان و هواداران در ورزشگاه می تواند انگیزه زیادی به بازیکنان دهد و کمک کننده است.

ماجدی ادامه داد: باید در تهران نتایج بگیریم و امیدوارم طلسم 44 سال نرفتن به المپیک را بشکنیم. در این مسیر شانس و برخی مسائل دیگر دخیل است، اما به معنای کامل تیم هستیم و تلاش می کنیم تا راهی المپیک شویم. در دوره های گذشته، تیم ها از لحاظ بازیکن خوب بودند و ستاره های زیادی داشتند اما به نظر من به معنای کامل تیم نبودند و به همین دلیل نتیجه نگرفتند. تیم المپیک کنونی، تیم یکدستی است و بازیکنان نه سطح خیلی بالاتر و یا پایین تر از هم ندارند و به همین دلیل امیدوارم تا بتوانیم طلسم صعود نکردن به المپیک را بشکنیم.

مربی تیم ملی فوتبال امید ایران در پایان در مورد غیبت کرانچار در ایران گفت: زلاتکو کرانچار درحال حاضر در ایران نیست و فکر می کنم 22 آذر به تهران می آید. برگزاری بازی تدارکاتی با سوریه و اردن برای اینکه در مسابقات مقدماتی با یمن، عراق و ترکمنستان بازی کنیم، مفید است، زیرا تجربه ملی پوشان بالاتر می رود و نوع بازی حریف ها هم شبیه یکدیگر است. کاپیتان تیم امید نورافکن است و آنها به تهران می آیند تا در این 2 بازی دوستانه شرکت کنند.