به گزارش افکارنیوز،

کریم باوی از اظهار نظر فرشاد احمدزاده که گفته پیشکسوتان پرسپولیس حق ندارند در مورد او و جدایی اش اظهار نظر کنند  بسیار ناراحت شده است.
* حرف‌های فرشاد احمد زاده را شنیدید؟!
بله، متأسفانه شنیدم که احمدزاده چطور به پیشکسوتان باشگاه که سرمایه‌های تیم هستند بی‌احترامی کرده است. احمدزاده باید بداند امثال پیوس، پنجعلی، فنونی زاده، ناصر محمدخانی و... زندگی‌شان را برای پرسپولیس و هواداران گذاشتند و به همین دلیل هواداران و پیشکسوتان کسانی هستند که می‌توانند راجع به پرسپولیس اظهار نظر کنند و بازیکنی مانند احمدزاده که بازیکن بزرگی هم نبوده حق ندارد راجع به پرسپولیس و پیشکسوتانش حرف بزند. 
* گویا احمد زاده از حرف‌های چندی قبل پیوس خیلی ناراحت شده؟
حرف‌های پیوس در ارتباط با احمدزاده کاملاً درست بود، چون او در حق پرسپولیس نامردی کرد و تیم را در شرایط بسیار بد و با وجود کمبود بازیکن رها کرد و رفت. این در حالی بود که می‌توانست صبر کند و پایان فصل با شرایط بهتری از پرسپولیس جدا شود. الان هم احمدزاده به دلیل شرایط خیلی بدی که در لهستان دارد برای برگشتن به پرسپولیس دست و پا می‌زند، اما او در پرسپولیس جایی ندارد و بهتر است برای بازگشت بی‌جهت دست و پا نزند. 
* بحث برگشتن طارمی و خرید قوچان‌نژاد هم مطرح است؟
طارمی و قوچان‌نژاد به درد پرسپولیس می‌خورند و در خط حمله می‌توانند برای سرخپوشان کارساز باشند. در نیم‌فصل دوم پرسپولیس باید با جذب بازیکنان جدید چهره قدرتمند خود را حفظ کند. هر چند تلاش بازیکنان فعلی هم بسیار قابل تقدیر است؛ بازیکنانی که با وجود محرومیت در دو جام به سختی جنگیدند و پس از کسب عنوان نایب‌قهرمانی در آسیا در لیگ هم خودشان را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی مطرح ساختند.