به گزارش افکارنیوز،

فصل نقل و انتقالات زمستانی نزدیک است و باشگاه های فوتبال در صدد هستند تا بتوانند با جذب بازیکنان مورد نظر، نقاط ضعف شان را پوشش دهند و برای ادامه فصل آماده شوند. پرسپولیس که سال قبل با محرومیت از فعالیت در 2 پنجره نقل و انتقالاتی مواجه بود و نمی توانست بازیکنی جذب کند، 28 آذر مجوز فعالیت در فصل نقل و انتقالات زمستانی سال 1397 را بدست می آورد و تلاش می کند تا نقاط ضعف خود را پوشش دهد.

سرخپوشان تاکنون موفق به جذب سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی و مهدی شیری شده اند و قرار است بازیکنان دیگری هم جذب کنند، همچنین مذاکراتی نیز با قوچان نژاد انجام شده تا اگر همه چیز به خوبی پیش رفت، این بازیکن هم شاگرد برانکو ایوانکوویچ شود.

البته با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از مدیریت باشگاه پرسپولیس، هنوز سرپرست این باشگاه به طور رسمی معرفی نشده و هر چند از ایرج عرببه عنوان سرپرست جدید این باشگاه نام می برند اما وزارت ورزش و جوانان هنوز حکم او را نزده تا وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس و جذب بازیکن در هاله ای از ابهام باشد.

بر همین اساس، یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران بیان کرد: "تا انتخاب رسمی سرپرست باشگاه، روند جذب بازیکن و مذاکرات متوقف می شود تا حاشیه ای ایجاد نشود و پس از اینکه وزارت ورزش به صورت رسمی سرپرست را انتخاب کرد، مذاکرات ادامه خواهد داشت".

او افزود: هنوز با هیچ بازیکنی به توافق نرسیدیم و در صدد هستیم پس از انتخاب سرپرست، بازیکنان مورد نظر را به خدمت بگیریم.