به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه,کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان روز یکشنبه اسامی ۳۷ بازیکن را دعوت کرد که پس از هفته بیست و ششم لیگ برتر ۱۰ بازیکن از این فهرست خط خواهند خورد و پس از اردوی امارات، ۲۳ بازیکن برای دیدار با قطر انتخاب خواهد شد.

بر اساس این گزارش نام اشکان دژاگه مهاجم تیم وولفسبورگ آلمان هم در این فهرست قرار دارد، بازیکن ایرانی الاصلی که سال‌ها در فوتبال آلمان بازی کرده و برای نخستین مرتبه است که نامش در فهرست بازیکنان تیم ملی قرار گرفته است.

خسرو والی زاده در گفتگویی در مورد زمان حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: اگر نام لژیونرهای دعوت شده در فهرست ۲۷ نفره تیم ملی قرار بگیرد، آنها به غیر از نکونام و دژاگه در اردوی دبی تیم ملی را همراهی خواهند کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: پس از اردوی دبی، تیم ملی کشورمان شامگاه پنجم اسفند به ایران باز می‌گردد و نفراتی همچون جواد نکونام و اشکان دژاگه هم روز دوشنبه هشتم اسفندماه به ایران خواهند آمد. البته تمام این مسائل منوط به قرار گرفتن نام بازیکنان در فهرست نهایی تیم ملی خواهد بود.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در مورد برگزاری اردوی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال هم گفت: در زمان برگزاری اردوی تیم ملی در دبی، تیم زیر ۲۲ سال هم ۲ اردوی ۳ روزه خواهد داشت که در هر اردو ۲۴ بازیکن در تمرین شرکت می‌کنند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر در آخرین مسابقه مرحله سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ آفریقای جنوبی روز دهم اسفندماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.