به گزارش افکارنیوز،

از ساعت 15 فردا تیم ذوب‌آهن اصفهان آخرین دیدار نیم فصل اول خود را برابر شاگردان علیرضا مرزبان در نفت مسجدسلیمان را انجام می‌‎دهند و به دنبال این هستند با کسب یک برد خانگی به استقبال تعطیلات بلند مدت لیگ برتر بروند.

علیرضا منصوریان از هفته سیزدهم و بازی برابر پارس جنوبی جم جانشین امید نمازی شد و در اولین گام با دریافت یک گل برابر شاگردان تارتار شکست خورد. آن‌ها سپس در اهواز مهمان فولاد خوزستان بودند و ضمن ارائه یک نمایش خوب با یک امتیاز دیار کارون را ترک کردند. آخرین بازی خارج از خانه آن‌ها هم برابر پرسپولیس در آزادی بود و طی آن اولین شکست منصوریان برابر برانکو ایوانکوویچ رقم خورد تا اینگونه ضعف بیش از حد سبزپوشان اصفهانی مشخص شود.

حالا بازیکنان این تیم طبق گفته علیرضا منصوریان تشنه و حریص شکست نفت مسجدسلیمان هستند تا با کسب یک برد شیرین به استقبال از تعطیلات طولانی مدت لیگ برتر بروند. بی شک سرمربی جوان ذوبی‌ها از اهمیت کسب این سه امتیاز با خبر است تا به واسطه آن بازیکنان روحیه‌ای مناسب برای گذراندن یک تعطیلات سخت را پیدا کنند. به خصوص اینکه منصوریان به اشکال مختلف از عدم آمادگی بدنی بازیکنان گلایه داشته و همه چیز را به تعطیلات نیم فصل و انجام تمرینات فشرده موکول کرده است. گویا ذوب‌آهن اصفهان در لیست خود هم جابه جایی زیادی خواهد داشت و بازیکنان زیادی جدا یا اضافه خواهند شد.