به گزارش افکار نیوز,امير عابديني در گفتوگو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت فروش امتياز باشگاه داماش اظهار كرد: كليات كار مورد پذيرش آقاي هدايتي قرار گرفته است و مسئولان قضايي هم آن را پذيرفتهاند، اما مساله جزئياتي دارد كه در حال حاضر روي آنها كار ميكنيم تا به نتيجه نهايي برسيم. يكي از مسايلي كه قوه قضاييه رويش پافشاري ميكند كه ابتدا درست هم هست، اين است كه در پرونده فروش باشگاه، صاحب حقي وجود دارد كه اكنون خودش حضور ندارد و پيش از هر چيز بايد نظر او را جويا شويم.


وی در همین رابطه افزود: حسین هدایتی هم بر همین نکته تاکید دارد که اگر قرار است باشگاه را بخرد، فروشنده اصلی که ۸۶ درصد سهام را در اختیار دارد، هم باید موافق باشد. مالک باشگاه ابتدا مخالف فروش بود، ولی در حال حاضر کسانی با او صحبت می‌کنند که نظر مثبتش را جلب کنند. در این میان آقای اژه‌ای هم راهکارهایی برای انتقال امتیاز باشگاه داشتند که آن‌ها را به صورت مکتوب در اختیار زیر مجموعه خود قرار داده‌اند تا بررسی شود.


عابدینی در ادامه درباره قیمت فروش باشگاه داماش هم گفت: باشگاه در حال حاضر مبلغ شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بدهی دارد و یک میلیارد تومان هم قیمت فروش است. بنابراین کسی که می‌خواهد باشگاه را خریداری کند باید هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان سرمایه داشته باشد. این مبلغ هم فقط برای فروش امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان به همراه تیم‌های پایه آن و تیم بسکتبال باشگاه است.


مدیر عامل باشگاه داماش گیلان درباره این که پس از فروش باشگاه همچنان بر مسند مدیریت باشگاه خواهد بود یا خیر؟ خاطر نشان کرد: من از هدایتی خواستم که دیگر در تیم نباشم، اما او به ماندن من اصرار کرد و حتی بقای مدیریت من را به عنوان یکی از شرایط خود عنوان کرد. بنابراین من هم پذیرفتم که که تا زمان پیدا شدن فرد جایگزین به کار ادامه دهم.


عابدینی درباره برنامه‌هایش برای فصل آینده باشگاه هم اظهار کرد: بخش‌هایی که مربوط به حسین هدایتی است، هیچ مشکلی ندارد و او کاملا راغب است که همین الان درباره برنامه‌های فصل بعد صحبت کنیم، اما تا وقتی مساله فروش باشگاه قطعی نشده باشد، این کار شدنی نیست. در کنار این مساله، من به عنوان مدیرعامل طبق روال طبیعی در حال پی ریزی برنامه‌ریزی لازم برای ادامه فصل و فصل آینده هستم.


مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در ادامه با دفاع از عملکرد کادر فنی جدید تیمش افزود: نتایج ما نسبت به نیم فصل اول تفاوت چندانی نداشته است. ما در بازی رفت سه بر صفر از سپاهان در اصفهان شکست خوردیم و در بازی برگشت در خانه یک بر صفر باختیم، آن هم با کمک خطای هند عماد رضا، در تهران و در بازی رفت برابر استقلال با یک گل شکست خوردیم و در بازی برگشت هم یعنی نتیجه‌ رقم خورد. در بازی رفت با تراکتورسازی بدون پنالتی باختیم و در بازی برگشت با پنالتی. در مجموع با توجه به این که در نیم فصل اول اردوی ترکیه را داشتیم، محمدی مصدوم نبود و آسیب دیدگی هم نداشتیم، ولی در نیم فصل دوم با مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها روبرو هستیم، نتایج اخیر ما خوب بوده است.


مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در پایان با بیان این که از کار کردن با «مربیان در حاشیه» ترس دارد، تصریح کرد: مهدی تارتار با صداقت کامل پا به میدان گذاشته است و هیچ چشم داشتی هم ندارد. مهدی دینورزاده هم همین طور بود. او نیم فصل اول مربی تیم در لیگ برتر بوده و حالا که به لیگ یک رفته پول نخواسته است، چون گفته قبلا از باشگاه پول گرفته است. در این میان هستند مربیان جریان سازی که نمی‌گذارند مربیان جوان رشد کنند و کارشان شده است بستن قراردادهای تکراری و نابود کردن تیم‌ها یکی پس از دیگری. من نمی‌توانم با آن‌ها کار کنم و ترجیح می‌دهم پای جوان‌ها بایستم.