به گزارش افکارنیوز،

یکی از پنج دروازه بان دعوت شده توسط کارلوس کی روش به لیست آماده باش تیم ملی، رشید مظاهری بود که در چهار سال اخیر همواره یکی از نفرات مورد توجه کی روش و کادر فنی تیم ملی بود.


نکته جالب درباره این دروازه بان ها این است که هر پنج نفر باید در دیدارهای پایانی تیم هایشان در روزهای پیش رو به میدان بروند تا به نوعی آخرین فرم خود را به سرمربی تیم ملی نشان دهند و در صورت لزوم، راهی جام ملت های آسیا شوند.


رشید مظاهری به عنوان اولین دروازه بان مورد نظر، عصر امروز در دیدار تیم های ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان به میدان رفت و در نهایت توانست با بسته نگه داشتن دروازه خود، آخرین دیدار ذوبی ها در نیم فصل اول را با کلین شیت پشت سر بگذارد. عملکرد رشید مظاهری در این بازی، در حالی به ثبت رسید که او در دیدار قبلی ذوبی ها برابر پرسپولیس نیز توانست بدرخشد و بارها با سیوهای دیدنی خود از شکست سنگین تیمش جلوگیری کند.


حالا کی روش و کادرش در انتظار حضور دیگر گلرها در ترکیب اصلی تیمشان هستند تا آخرین محک خود را بزنند و در نهایت با خط زدن دو نفر از آنها، سه دروازه بان را راهی بازی های جام ملت های آسیا کنند. اتفاقی که چند ماه پیش برای جام جهانی افتاد و بیرانوند و مظاهری و عابدزاده گلرهایی بودند که توانستند خود را به روسیه برسانند.