به گزارش افکارنیوز،

دقایقی پیش تیم ذوب‌آهن اصفهان در خانه خود، مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد تا با یک تساوی بسیار ناامید کننده نیم فصل اول را کابوس وار تمام کند.
با تصمیم علیرضا منصوریان، سیدمحمدرضا حسینی که در چند بازی اخیر، بر روی نیمکت ذوب‌آهن حضور داشت، از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت تا عصای دست مربی جدید سبزپوشان برای رسیدن به اولین بردش در فولادشهر شود.
این بازیکن که در لیگ هجدهم از فرم قبلی خود دور است، تا مقطع کنونی مسابقات عملکرد درخشانی از خود نشان نداده و در چند بازی اخیر به نیمکت ذخیره‌ها دوخته شده است. حسینی در بازی امروز این فرصت را داشت تا بار دیگر خود را به کادر فنی ثابت کند؛ اما عملکرد او تحت تاثیر عدم تمرکزش بر بازی قرار گرفت. به خصوص اینکه در 45 دقیقه نخست، چالش‌های جدی با داور و بازیکنان حریف پیدا کرد و نتوانست کاری پیش ببرد.
با شروع نیمه دوم، حسینی ثابت کرد که از آمادگی ذهنی برای حضور فیکس در این مسابقه برخوردار نبوده است. او اواسط نیمه دوم یک موقعیت بسیار خوب پیدا و ضربه سر زیبایی روانه دروازه کرد که با واکنش گلر حریف رو به رو شد. در ادامه و اواخر مسابقه هم چند فرصت مناسب به اشکال مختلف توسط حسینی از دست رفت تا در نهایت، اولین برد منصوریان در لیگ هجدهم حاصل نشود.