به گزارش افکارنیوز،

پس از جدایی پاتریس کارترون از هدایت تیم فوتبال الاهلی مصر، مسئولان این تیم در صدد جذب مربیان مطرح دنیای فوتبال هستند و از کارلوس کی روش و اوسوالدو فریرا پرتغالی به عنوان نامزدهای اصلی جایگزینی این مربی فرانسوی نام می برند.

کارترون به دلیل کسب نتایج ضعیف از سرمربیگری شیاطین سرخ قاهره (لقب الاهلی) برکنار شد و اکنون نام هایی، چون کارلوس دونگا برزیلی، فریرا پرتغالی و کی روش به عنوان جانشین‌ های او مطرح می شود. البته سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه ای بیان کرد، دوست ندارد تا هدایت تیم های باشگاهی را برعهده بگیرد و به همین دلیل شانس گزینه های دیگر برای هدایت این تیم بیشتر است.

الاهلی یکی از قدیمی‌ ترین و پرافتخارترین باشگاه‌های کشورش است که قدمتی ۱۱۱ ساله دارد و تا پایان هفته شانزدهم لیگ برتر مصر با چهار بازی کمتر نسبت به الزمالک، صدرنشین ۳۵ امتیازی این رقابت‌ها با ۱۰ بازی، ۶ برد، ۲ مساوی، ۲ باخت، ۲۰ گل زده، ۱۴ گل خورده، تفاضل گل مثبت ۶ و ۲۰ امتیاز در رده ششم ایستاده است.

البته بهتر است بدانید، اوسوالدو فریرا که شانس زیادی برای هدایت الاهلی دارد در تیم السد قطر کار می کند و در سال 2015 هدایت الزمالک مصر را برعهده داشت و به همین دلیل احتمال زیادی وجود دارد تا حریف برانکو به لیگ مصر برود. این مربی 72 ساله در لیگ پرتغال، مصر و قطر سابقه قهرمانی دارد و امیدوارست تا هدایت الاهلی را برعهده بگیرد.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2019 با تیم های السد قطر، الاهلی عربستان و برنده دیدار پلی آف همگروه است.