به گزارش افکارنیوز،

به نقل از روزنامه العرب قطر، فیلیکس سانچس گفت: ما در مرحله پایانی آماده‌سازی برای جام ملت‌های 2019 آسیا چهار بازی تدارکاتی پیش‌رو داریم که هر کدام از بازی‌ها برابر تیم‌های ملی اردن، قرقیزستان، الجزایر و ایران فرصت خوبی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال قطر جهت تجهیز‌ شدن تا زمان سفر به امارات است.

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر ادامه داد: گزینه‌های زیادی برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی در ماه جاری داشتیم اما تیم‌های ملی انتخاب‌شده جنبه‌های فنی متفاوتی دارند. در جام ملت‌های 2019 آسیا هر تیمی برای رسیدن به قهرمانی جاه‌طلبی دارد. مردم قطر امیدواری زیادی به تیم ملی کشورشان دارند و ما نیز با هدف قهرمانی در هر بازی این رقابت‌ها نگاه متفاوتی خواهیم داشت. ما در گروه سختی بازی می‌کنیم و به تمامی حریفان احترام می‌گذاریم. هدف ما در گام نخست صعود از مرحله گروهی است و من از سطح آمادگی کنونی تیم ملی فوتبال قطر برای حضور در جام ملت‌ها رضایت دارم.

تیم ملی فوتبال قطر در مرحله گروهی جام ملت‌های 2019 آسیا که از 15 دی‌ماه سال جاری به میزبانی امارات آغاز می‌شود با تیم‌های ملی عربستان، کره‌شمالی و لبنان رقابت خواهد کرد.