به گزارش افکارنیوز،

ایرج عرب در خصوص اعتصاب بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز اظهار داشت: حکم من به عنوان سرپرست باشگاه از روز چهارشنبه خورد و از نظر اداری من سه روز بود که مسئولیت سرپرستی باشگاه را داشتم. در همین سه روز و با وجود تعطیلی‌ها من ۳/۵ میلیارد تومان به بازیکنان پرداختی داشتم تا به قولی که در تمرین دادم عمل کنم، این پول‌ها روز گذشته به حساب بازیکنان واریز شد تا ۴۰ درصدی که قول داده بودم واریز شود.

وی افزود: تلاش ما برای پرداخت‌ها ادامه دارد، ولی ظاهرا امروز در تمرین بحث پاداش‌ها مطرح شده. اینکه از یک مدیر بعد از ۳-۴ روز کار توقع ۴۰ درصد پرداخت و پاداش از ابتدای فصل را داشته باشید به نظرم درست نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه چه عکس‌العملی نسبت به این اعتصاب خواهد داشت گفت: ما تلاش می‌کنیم که کار خود را درست انجام بدهیم و همه هم باید همکاری کنند. هرباشگاه بخش‌های مختلفی دارد که مدیریت و بازیکنان هم جزو همان دسته هستند. همه باید کمک کنند تا اتفاقات خوبی رقم بخورد. ما در تلاشیم پاداش AFC هرچه زودتر به ایران بیاید، اما به هرحال این فرایند هم زمانبر است و نمی‌شود از راه‌های غیررسمی برای ورود پول به ایران استفاده کرد.

عرب تصریح کرد: من روز گذشته سید جلال حسینی را به باشگاه دعوت کردم و حدود ۲ ساعتی در خصوص مشکلات مالی به او توضیحاتی دادم و گفتم ما تلاش می‌کنیم به موقع پرداختی‌ها انجام شود. اصول کاری ما این است که با بازیکنان شفاف باشیم و در این راستا مشکلات را حل کنیم، اما به هرحال آنها هم باید به ما کمک کنند و صبوری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ما تفاهم خوبی با جلال حسینی و برانکو داریم و انتظارمان از آنها این بود که آنها هم صبوری کنند. به نظرم این کار‌ها اثر مثبتی ندارد و بازیکنان باید هماهنگ باشند مطمئن باشید اگر هر مدیر دیگری به جای من آمده بود فقط یک ماه طول می‌کشید تا با شرایط باشگاه آشنا شود، اما من، چون در باشگاه بودم توانستم خیلی زود به بازیکنان پرداختی داشته باشم. انتظارمان این است وقتی شرایط بهتر شده اعضای باشگاه هم ما را همراهی کنند. ما نمی‌خواهیم بازیکنان از ما تشکر کنند فقط می‌خواهیم کمک‌مان کنند.