به گزارش افکارنیوز،

در حالی که حدود ۱۹ روز تا آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات باقیمانده، رسانه ویتنامی tinthethao به بررسی ستاره‌های گروه D. جام ملت‌های آسیا پرداخت و درباره سردار آزمون، ستاره جوان تیم ملی فوتبال کشورمان نوشت: سردار آزمون ۲۳ ساله متولد گنبد است و در سال ۲۰۱۰ به آکادمی باشگاه سپاهان اصفهان پیوست، اما در این تیم بازی نکرد تا در یک تور اروپایی به روبین کازان روسیه بپیوندد. او (آزمون) که متولد ۱۹۹۵ است، سابقه بازی در روستوف را دارد و در ایران به مسی آسیا معروف است.

این رسانه در ادامه نوشت: به جز زمان حضور در سپاهان، آزمون ۱۵۴ بازی برای تیم‌های روسی انجام داده و ۴۲ گل به ثمر رسانده و ۲۰ پاس گل داده است تا آمار خوبی داشته باشد. او که از سال ۲۰۱۴ در تیم ملی حضور دارد، در ۳۶ بازی ۲۳ گل زده است تا رسانه‌های ایرانی به او لقب مسی آسیا را بدهند.

tinthethao در آخرین بخش در مورد سردار آزمون نوشت: پس از پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، هواداران ایرانی از او انتقاد زیادی کرده بودند و حتی این مهاجم خداحافظی خود را از تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد، اما با این وجود، کارلوس کی روش، سرمربی ایران نام او را در فهرست خود برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات قرار داد تا این بازیکن در امارات حاضر شود.

حضور ۳ مسی در جام ملت های آسیا!

رسانه ویتنامی از "ناگویان‌های" به عنوان ستاره تیم ملی کشورش نام برد و نوشت: این بازیکن ۲۱ ساله با وجود اینکه سن کمی دارد، اما بازی‌های درخشانی انجام داده و هواداران او را دوست دارند. ناگویان در ویتنام ملقب به چی کن (مسی ویتنامی ها) است.

tinthethao در مورد همام طارق، ستاره عراقی باشگاه استقلال تهران نوشت: هافبک عراقی متولد ۱۹۹۶ در تیم‌های بزرگی همچون الاهلی امارات و استقلال ایران بازی کرده و یکی از ستارگان تیم ملی عراق محسوب می‌شود. این بازیکن ۲۲ ساله به واقع مانند مسی بازی می‌کند و قدرت، سرعت و ذهنیت خوبی در زمین چمن دارد.

گفتنی است، جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات درحالی از ۱۵ دی ۱۳۹۷ در دوبی برگزار می‌شود که شاگردان کارلوس کی روش در گروه D. این مسابقات با تیم‌های یمن، ویتنام و عراق همگروه است و باید در نخستین دیدار ۱۷ دی با یمن تقابل کند.