به گزارش افکارنیوز،

فرشاد احمدزاده، مهاجم پیشین پرسپولیس هفته قبل در مصاحبه‌ای اعلام کرد نسبت به اتفاقات رقم خورده در گذشته پشیمان است و می‌خواهد برای جبران آن مسائل، به پرسپولیس برگردد . او با همین جملات حسابی خبرساز شد. این بازیکن با اعلام این موضوع که احتمالاً از باشگاه اسلاسک وروسلاو جدا می‌شود، به نوعی گفت که به زودی به پرسپولیس برمی‌گردد تا روز‌های بهتری را بسازد، اما در بین صحبت‌هایش، به شدت از پیشکسوتان باشگاه انتقاد کرد و گفت: «پیشکسوتان پرسپولیس حق ندارند در مورد بازیکنان جدا شده نظر بدهند و فقط هواداران می‌توانند این کار را انجام بدهند.» 

این موضوع با واکنش تندی از سوی پیشکسوتان پرسپولیس همراه شد. آن‌ها مصاحبه‌هایی آتشینی علیه فرشاد احمدزاده انجام دادند و خیلی از پیشکسوتان قدیمی این تیم اعتقاد داشتند با توجه به صحبت‌هایی که کرده، بهتر است سمت پرسپولیس آفتابی نشود! 

در این مورد، ماجرای دیگری هم شنیدیم. همان‌طور که می‌دانید مدتی است پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس هفته‌ای یک یا دو بار دور هم جمع شده و به تمرین و بازی فوتبال مشغول می‌شوند. در هفته‌ای که گذشت، سرخپوشان قدیمی این فرصت را داشتند تا تمرین کنند و جالب اینکه در حاشیه تمرین، با هم هماهنگ کردند که از این به بعد، جواب هر بازیکنی که علیه هر پیشکسوتی صحبت کند را به صورت گروهی بدهند. یعنی اگر یک بازیکن دیگر، یک جمله علیه هر پیشکسوتی به زبان بیاورد، چندین پیشکسوت علیه اش مصاحبه کند! آن‌ها معتقدند اگر وزارت ورزش قبول کند و سهام باشگاه را به پیشکسوتان بفروشد، دیگر هیچ بازیکنی جرأت ندارد علیه قدیمی‌های تیم این‌طور حرف بزند.