به گزارش افکارنیوز،

علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران و یکی ازستاره‌های تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که شماره یک ایران را برای او کنار گذاشته‌اند. در واقع نه تنها حضور بیرانوند در جام ملت‌های آسیا قطعی است بلکه سیدحسین حسینی و پیام نیازمند هم ذخیره‌های او محسوب می‌شوند. اما شنیدیم از میان دو پرسپولیسی حاضر در اردوی تیم ملی فقط یک نفر به جام ملت‌های آسیا خواهد رفت. احمد نوراللهی در دیدار‌های تدارکاتی تیم ملی عملکرد خوبی داشت و توجه کارلوس کی‌روش را به خود جلب کرد، اما او دو رقیب قدر و بزرگ دارد. امید ابراهیمی هافبک تیم الاهلی قطر که در جام جهانی روسیه یکی از خوب‌های ایران بود. دیگری هم سعید عزت‌اللهی که با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند. احتمال دارد کارلوس کی‌روش بار دیگر احسان حاج‌صفی را از سمت چپ خط دفاعی به خط میانی منتقل کند که در این صورت شانس حضور احمد نوراللهی در جام ملت‌های آسیا بسیار اندک خواهد شد. 
پرسپولیسی بعدی تیم ملی علی علیپوراست. مهاجمی که در هفته‌های اخیر به ویژه بازی با پارس جنوبی جم خوش درخشید و بار دیگر از سوی کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوت شد. علیپور در تیم ملی رقبای قدرتمندی همچون سردار آزمون، مهدی طارمی، کریم انصاری‌فرد و کاوه رضایی را روبه‌روی خود می‌بیند که کی‌روش هم اعتقاد ویژه‌ای به آن‌ها دارد. به نظر می‌رسد کار علی علیپور برای پوشیدن پیراهن تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا به مراتب سخت‌تر از احمد نوراللهی باشد. 
البته بر کسی پوشیده نیست کریم انصاری‌فرد مدت هاست ۹۰ دقیقه بازی نکرده است. کاوه رضایی هم با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است. سردار آزمون و مهدی طارمی هم در آمادگی آرمانی به سر نمی‌برند، اما کیست که نداند کارلوس کی‌روش تحت هر شرایطی بازیکن لژیونر را به مهاجمان داخلی ترجیح می‌دهد!