به گزارش افکارنیوز،

سعید آذری در خصوص نیم فصل اول مسابقات گفت: اگر به جدول بازی‌ها نگاه کنیم اینکه 3 تیم در صدرجدول با ۳۱ امتیاز رقابت شانه به شانه دارند خودش نشان‌دهنده کیفیت بازی‌ها است و همه در حال تلاش هستند که حداکثر امتیازات را بگیرند. در مورد برگزاری بازی‌ها و قضاوت‌ها و اعتراضات که واقعا با دوره‌های قبل تفاوت فاحشی را شاهد بودیم. دیدید که کلیه باشگاه‌ها به این مسائل اعتراض کردند. به همان سرعت که کیفیت بازی‌ها زیاد شده اشتباهات داوری روی بازی‌ها اثر بد گذاشته است. از طرف دیگر درگیری‌هایی را بین هواداران تیم های پرطرفدار شاهد بودیم که اینها نکات منفی نیم فصل اول بود. در کل با درگیری‌هایی که در فدراسیون فوتبال با توجه به بحجث بازنشستگی هست نیم فصل اول مثبت بود.

آذری در خصوص استفاده از سیستم VAR گفت: افزایش سرعت در فوتبال دنیا نشان داد که اشتباهات فردی باعث می‌شود برخی تیم‌ها ضرر کنند ولی به نظر من بیشتر به سمت این برویم که مشکلات استادیوم‌ها را حل کنیم و ساختار باشگاه‌ها و فوتبال را نظام‌مند کنیم. ما اول تکلیف حق پخش را مشخص کنیم و بعد سراغ این سیستم ویدئویی برویم. به نظرم مسائل خیلی مهمتری از VAR‌داریم. علیرغم اینکه گفته می‌شود این سیستم خیلی پیچیده است ولی در ایران افرادی را داریم که در همین دانشگاه شریف چنین سیستم‌هایی را نصب می‌کنند.

مدیرعامل ذوب‌آهن در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه گفت: تمرینات ما از فردا شروع می‌شود و منصوریان در برنامه‌اش تمامی جوانب را در نظر گرفته است و از این موضوع خوشحال هستم که او به همه چیز فکر کرده است. تحرکات ما از روز شنبه در نقل و انتقالات شروع می‌شود و فقط باید نشستی را صبح شنبه با منصوریان داشته باشیم تا بازیکنان مد نظر او را مجددا بررسی کنیم.

وی در خصوص شایعه بازگشت تبریزی به ذوب‌آهن گفت: تبریزی بازیکن استقلال است و او یک سال و نیم با این تیم قرارداد دارد. اگر او ۶ ماه قرارداد داشت ما با او وارد مذاکره می‌شدیم. تمامی مسائل نقل و انتقالات هم با نظر مستقیم منصوریان انجام می‌شود و هیچ لیستی هم به من داده نشده است.

آذری در خصوص لیست خروجی ذوب آهن گفت: این موضوع هم در حیطه منصوریان است. بعد از پایان نیم فصل اول منصوریان و کادر فنی تیمش بازی‌ها را بررسی کردند و اگر قرار باشد بازیکنی در لیست خروج ما باشد روز شنبه تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد.