به گزارش افکارنیوز،

رضا شاهرودی در مورد پیروزی 2 بر صفر تیم امید مقابل سوریه، گفت: بازی بسیار خوبی بود. رفته رفته به اهداف تاکتیکی مدنظر کادرفنی نزدیک می‌شویم و در هر بازی شرایط بهتری از قبل پیدا می‌کنیم. بعد از پیروزی در دیدار دوستانه قبلی مقابل مقابل عمان روحیه مضاعفی گرفتیم و با این برد هم شرایط تیم بسیار خوب است.

وی افزود: بارها گفتیم هر چه بازی دوستانه بیشتری برگزار کنیم این مسئله به سود تیم امید است. خدا را شکر این اتفاق در حال رقم خوردن است و دیدارهای دوستانه خوبی در نظر گرفته شده است.دست افرادی که این بازی‌های دوستانه را ترتیب دادند درد نکند و باید از آنها تشکر کرد.

شاهرودی در ادامه تأکید کرد: بازی دوم ما مقابل وسریه روز جمعه برگزار می‌شود. بارها با بازیکنان صحبت کردیم و به آنها گفتیم باید تفکر باخت را از سر خود بیرون کنند و فقط به برد فکر کنند. اگر با این تفکر وارد زمین شویم قطعا می‌توانیم به اهدافمان برسیم. خوشبختانه در دو بازی دوستانه‌ای که بعد از بازی‌های آسیایی داشتیم توانستیم برنده شویم و امیدوارم در بازی دوم مقابل سوریه هم این پیروزی را رقم بزنیم.

وی در مورد اینکه آیا سوریه حریف قدرتمندی برای تیم امید بود، اظهار داشت: سوریه تیم بسیار خوبی است. بازی آنها را مقابل تیم بحرین دیدیم.سوریه در آن بازی بسیار خوب کار کرده بود اما دیروز عملکرد بازیکنان ما اجازه انجام کار تیمی را به حریفمان نداد. آنها در جریان بازی هیچ کاری نکردند. یک سرو گردن از حریفمان بالاتر ظاهر شدیم و همین عامل باعث شد سوریه هیچ کار تیمی نتواند انجام دهد. در بازی روز جمعه هم به دنبال تکرار پیروزی هستیم.

مربی تیم امید در پایان گفت: قرار است بعد از اردوی کیش عازم اردن شویم. در این مدت با بازیکنان طوری صحبت کردیم که فقط تفکر برد داشته باشند و بتوانند طلسم عدم راهیابی به المپیک را بشکنند. همه اعضای تیم، من، حمید استیلی، زلاتکو کرانچار و ... به این تیم اعتقاد داریم و می‌دانیم کسب موفقیت دور از دسترس نیست. شما دیروز دیدید تیم ما 90 دقیقه حریف را پرس کرد.افرادی که فوتبالی هستند می‌دانند تیمی که 90 دقیقه حریف را پرس می‌کند از لحاظ بدنی کاملا آماده است.