به گزارش افکارنیوز،

رضا میرزایی، هافبک فولاد گل اول تیمش را وارد دروازه تراکتور کرد تا فولاد با یک پیروزی‌ باارزش در تبریز به تعطیلات نیم‌فصل برود. 
* مقابل هفتاد هزار نفر تماشاگر بازی خیلی خوبی ارائه دادید. 
بازی خیلی خوب و بابرنامه‌ای را مقابل تراکتور ارائه دادیم. دو هفته زیر نظر آقای قطبی تمرین کردیم و برنامه‌های زیادی برای تراکتور داشتیم. همه دیدند که مقابل تراکتور حریف دست و پا بسته‌ای نبودیم و چند موقعیت گلزنی هم خلق کردیم. قبل از بازی ما بچه‌ها هم‌قسم شدیم پیروز شویم و ۳ امتیاز بازی آخر نیم‌فصل را بگیریم که خدا را شکر به خواسته‌مان هم رسیدیم. 
* از گل خودت حرف بزن. 
من بازیکن سرعتی هستم به همین دلیل در لحظه‌ای از بازی که فضای خوبی برایم فراهم شد از زمین خودمان استارت زدم و بعد از جا گذاشتن مدافع تراکتور و فریب دروازه‌بان این تیم از یک زاویه تنگ و نسبتاً بسته گلی زدم که واقعاً زیبا و باارزش بود. 
* چرا بعد از گل شادی نداشتی؟
بعد از گل قصد داشتم به سمت نیمکت بروم و شادی‌ام را با سرمربی و بازیکنان تقسیم کنم که هم‌تیمی‌هایم از شدت خوشحالی اجازه ندادند!
* افشین قطبی قبل از بازی چه حرفی به تو زد؟
افشین قطبی مربی بزرگی است و نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. ایشان قبل از بازی هم کلی با من حرف زد و گفت تو در سپاهان بودی و در کنار حاج‌صفی و بقیه بزرگ‌ها بازی کردی بنابراین باید نقش خودت را به خوبی ایفا کنی و به لحاظ روحی شرایط مرا کلی ارتقا داد. از سوی دیگر من در چهار بازی فولاد به دلیل اینکه در پست دفاع چپ و راست بازیکن نداشتیم در این منطقه بازی کردم، اما بعد از حضور آقای قطبی ایشان به من گفتند تو بازیکن سرعتی هستی و حیف است در دفاع بازی کنی به همین دلیل مرا به پست اصلی‌ام انتقال دادند و خدا را شکر من هم جواب اعتماد ایشان را دادم. 
* برای دفاع تراکتور چه برنامه‌ای داشتید؟
آقای قطبی، من، شیمبا و بیت‌سعید را کنار هم قرار داده بود که هر سه سرعتی هستیم، این مسئله مدافعان تراکتور را به زحمت انداخته بود. تازه حردانی و زبیدی را هم داشتیم که آن‌ها هم بسیار سرعتی هستند. این مسئله موجب شد تا به بهترین شکل در حمله بازی کنیم و در مجموع نمایش قدرتمندانه‌ای مقابل تراکتور داشته باشیم. 
* با افشین قطبی می‌توانید سهمیه بگیرید؟
فاصله امتیازی ما با تیم‌های سوم و چهارم زیاد نیست. از سوی دیگر ما در دو بازی خانگی با بدشانسی امتیازات کامل را از دست دادیم، اما با برنامه‌های آقای قطبی حتماً در نیم‌فصل دوم اوج می‌گیریم و مدعی کسب سهمیه می‌شویم.