به گزارش افکارنیوز،

علی عیسی زاده درباره اینکه گفته می شود اکبر ایمانی با باشگاه تراکتورسازی مذاکره کرده و از صنعت نفت جدا می‌شود، گفت: ایمانی مذاکره ای انجام نداده و چیزهایی که می گوید غیر حرفه ای است. خودش هم می داند شرایطی نیست که اینطور عمل کند. هر باشگاه قوانین خاص خودش را دارد.

وی افزود: ایمانی نباید این مصاحبه ها را انجام بدهد و یا این پُست ها را بگذارد. او باید پاسخگوی عملکردش باشد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در پاسخ به این سئوال که آیا ایمانی یا باشگاه تراکتورسازی با شما صحبتی در این خصوص داشته اند؟ تاکید کرد: هنوز با من صحبتی نشده است. حرفهایی که ایمانی می زند ایرادات انضباطی دارد.

عیسی زاده در خصوص اینکه آیا صحت دارد باشگاه صنعت نفت شرط یک میلیارد تومانی برای صدور رضایتنامه ایمانی گذاشته است؟ خاطرنشان کرد: اصلا چنین بحثی نیست. اگر چیزی بود به شما می گفتم!

«با این حساب آیا ایمانی در صنعت نفت ماندنی است؟» مدیرعامل باشگاه نفت در پاسخ به این سئوال گفت: بعدا مشخص می شود. ایمانی قبل از اینکه حرفی بزند و مصاحبه ای انجام بدهد باید با باشگاه خودش صحبت کند و نگرش حرفه ای داشته باشد.

وی در ادامه درباره ارزیابی اش از عملکرد صنعت نفت در نیم فصل اول لیگ برتر یادآور شد: تیم ما امسال نسبت به فصل گذشته دیرتر بسته شد و به خاطر همین مسئله سه بازیکن کلیدی و خارجی ما به تیم های دیگر رفتند. مشکلات زیادی داشتیم ولی با جذب بازیکنان مدنظر کادر فنی، توانستیم نتایج خوبی بگیریم. اسکلت تیم ما در این فصل کاملا عوض شد. با شرایطی که داشتیم نمره قابل قبولی به تیم می دهم و از عملکرد بازیکنان راضی هستم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت تاکید کرد: در نقل و انتقالات نیم فصل دنبال این هستیم تا نقاط ضعفمان را پوشش بدهیم. تقریبا در هر پست یک بازیکن می خواهیم. اگر بتوانیم بازیکن ایرانی بگیریم که چه بهتر ولی اگر نشد مجبوریم سراغ گزینه های خارجی برویم. سرجیو سرمربی تیم بعد از اتمام لیگ تمرینات را ۱۵ روز تعطیل کرده است و بعد از آن کار را از سر می گیریم. با این اوضاع ارزی هم بعید است به اردوی خارجی برویم.

عیسی زاده در پایان در واکنش به اظهارات هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی که گفته بود در نیم فصل دوم یک تیم نفتی و یک تیم اصفهانی به بحران اقتصادی می خورند، گفت: من صحبت های آقای نصیرزاده را نخواندم. ایشان یکی از اساتید و مدیران قدیمی است و شاید اطلاعاتی دارد ولی خدا را شکر تیم ما مشکل مالی ندارد.