به گزارش افکارنیوز،

علیرضامنصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن که قصد دارد در بازار نقل‌وانتقالات زمستانی فعالیت کند، فهرست بازیکنان مدنظرش را در اختیار مدیران باشگاه قرار داده است.

ذوبی‌ها در اولین اقدام با ادی هرناندز مهاجم خارجی خود قطع همکاری کردند. در این راستا، منصوریان به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است و در این بین با چند گزینه هم مذاکره کرده‌اند. شنیده می‌شود مسئولان باشگاه ذوب‌آهن با چند مهاجم غنایی و برزیلی مذاکراتی داشتند و آنها طی چند روز آینده به اصفهان سفر می‌کنند تا در تست‌های این تیم شرکت کرده و در صورت تایید توسط کادرفنی قرارداد امضا کنند.

خبر دیگر نقل‌وانتقالاتی از ذوب‌آهن اینکه، در فهرستی که منصوریان به مدیران داده نام هیچ بازیکنی برای جدا شدن وجود ندارد و به نظر می‌رسد ذوبی‌ها در نیم‌فصل فقط بازیکن جدید اضافه کنند. به نظر می‌رسد سرمربی ذوبی‌ها به بازیکنان فعلی تیمش اعتقاد زیادی دارد و اعلام کرده قصد ندارد با هیچ‌کدام از آنها قطع همکاری کند، مگر اینکه بازیکنی خودش بخواهد جدا شود. گفتنی است که هنوز هیچ بازیکنی قصد جدایی ندارد.

خبر دیگر اینکه، تیم فوتبال ذوب‌آهن با خارج شدن نام رحیم زهیوی و ادی هرناندز از فهرستش فعلا ۳ جای خالی برای بازیکنان جدید دارد. از باشگاه ذوب‌آهن خبر می‌رسد منصوریان قصد دارد از همه این ۳ سهمیه استفاده کند. با این شرایط باید منتظر حضور ۳ بازیکن جدید در این تیم برای نیم‌فصل دوم باشیم.