به گزارش افکارنیوز،

وین رونی از اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد را تصمیم درستی دانست و اعتراف کرد که تیم برای خروج از بحران به چنین شوکی نیاز داشت.

رونی گفت: بله، اخراج ژوزه موینیو تصمیم درستی بود. من فکر می‌کنم که تیم به تغییر نیاز داشت. من فکر می‌کنم که برکناری او و فرصت دادن به اوله (سولشائر) تا پایان فصل تصمیم درستی بود و حالا مسئولان باشگاه در عین حال که نیم نگاهی به عملکرد سولسشایر دارند، برای پیدا کردن یک سرمربی جدید اقدام خواهند کرد و این بار می‌خواهند مطمئن شوند که گزینه مناسبی را برای این کار پیدا می‌کنند. من هنوز هم با دست اندرکاران باشگاه در ارتباط هستم و این هفته نیز با آن‌ها کلی حرف زدم. من فکر می‌کنم که برای تبدیل شدن به یک سرمربی موفق در فوتبال باشگاهی، همه چیز باید درست باشد، از کادر فنی گرفته تا دست‌اندرکاران زمین تمرینی و مسئول نگه‌داری چمن و .. همه و همه باید خوشحال و راضی باشند. پیش از این رابطه میان کادر فنی و تعدادی از بازیکنان چندان تعریفی نداشت.

رونی افزود: استخدام اوله و مایک فلان (دستیار سولشائر) تا حدودی اوضاع را تغییر داده است. حالا لبخند روی لب‌ها برگشته و آن حال و هوای بد از تیم ما رفته است. من فکر می‌کنم که روی کار آوردن سولشائر برای باشگاه حرکت خوبی بود، در حالی که باشگاه گزینه‌هایش را برای استخدام در تابستان بررسی می‌کند.