به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا باقرصادقی گلر تیم فوتبال ذوب آهن درباره آغاز تمرینات این تیم گفت: تمرینات را خیلی خوب شروع کردیم و امیدواریم بتوانیم نیم فصل دوم متفاوتی داشته باشیم. می دانیم در نیم فصل اول شرایط خوب نبود. شاید خودمان در فرم ایده آل نبودیم و عاملی هم که خیلی ما را اذیت کرد، داوری بود که همگان دیدند چقدر اذیت شدیم. امیدواریم با وارد شدن یک نگاه عادلانه به داوری، دیگر شاهد این اشتباهات در فوتبال کشور نباشیم چون همه شرایط فوتبال را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر اشتباهات داوری نبود، ششم بودیم که الان چهاردهم هستیم که اصلا زیبنده نام باشگاه ما نیست.


وی در مورد شرایط تلخی که ذوبی ها در نیم فصل اول تجربه کردند، ادامه داد: برای همه نیم فصل تلخی بود. ولی همه مصمم به جبران هستند. خودم  هم با تمام تلاشم در خدمت تیم هستم و در کنار دروازه بان های دیگر تلاش می کنیم برای موفقیت تیم.


صادقی که رشید مظاهری را به عنوان گلر اول و رقیب در ذوب آهن می بیند، در این خصوص گفت: رشید یکی از بهترین دروازه بان های آسیا است. سال گذشته در دور گروهی بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان بود که ما در ادامه به استقلال باختیم. حالا هم که به تیم ملی دعوت نشده، چیزی از ارزش هایش کم نمی شود. همه می دانیم رشید با قدرت و انگیزه همیشگی تلاش می کند تا نشان دهد چه دروازه بان بزرگی است.


دروازه بان ذوب آهن با اشاره به گلر سوم ذوبی ها که هم اکنون در اردوی امید حضور دارد، بیان کرد: من خودم هم سرشار از انگیزه هستم تا شرایط را ایجاد کنیم. خدا را شکر در دروازه هیچ مشکلی نداریم. معراج اسماعیلی را هم داریم که می تواند هم آینده فوتبال ذوب آهن باشد و هم تیم ملی.


صادقی در پایان با اشاره به حضور منصوریان اینگونه حرف هایش را خاتمه داد: به هر حال حضور منصوریان که همه او را می شناسند و چهره مثبتی است می تواند به تیم کمک کند و امیدوارم با حضور علی آقا در ادامه لیگ برتر و رقابت های آسیایی موفق باشیم.