به گزارش افکارنیوز،

اگر در لیست تیم ملی نباشم دلیلی ندارد واکنشی نشان بدهم، چون برای من فقط موفقیت تیم ملی مهم است. این درست نیست بگوییم موفقیت تیم ملی برای‌مان مهم است و بعد زمانی که نام‌مان در لیست نبود، برویم و از آن حرف‌ها بزنیم. اگر مردی زمانی که در تیم ملی هستی حرف بزن و وقتی نیستی دهانت را ببند. شما نمی‌توانید یک زمان بگویید یک فرد خوب است و زمان دیگری بگویید آن فرد بد است. اگر زمانی هم آن فرد بدی کرد باید بدانی به خاطر خوبی‌های آن فرد است که تو الان به اینجا رسیدی. این اتفاق برای من رخ داده و من همیشه قدردان کادر فنی و مربیان تیم ملی هستم، چون با تمام سختی‌هایی که کشیدم برایم شیرین بوده کنار تیم ملی باشم.

آنچه خواندید تازه‌ترین مصاحبه رامین رضاییان، مدافع راست تیم ملی است که سابقه بازی در پرسپولیس را در کارنامه دارد (بیشتر بخوانید). ابتدا به ساکن تصور می‌شد شاید منظور سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده باشد. دو مدافع فیکس پرسپولیس که به تازگی دچار چالش‌هایی با کارلوس کی‌روش شده‌اند. شجاع خلیل زاده رسماً اعلام کرد: «تا زمانی که کارلوس کی‌روش سرمربی است دیگر به تیم ملی فکر نمی‌کنم.». 

اما سیدجلال حسینی ترجیح داد به جای مصاحبه کردن علیه کی‌روش خیلی شیک از بازی‌های ملی خداحافظی کند. دیروز با یکی از دوستان نزدیک رامین رضاییان صحبت می‌کردیم که روی صحبت این بازیکن با چه کسی بوده است. طرف به ما گفت منظور رامین رضاییان نه کمال کامیابی‌نیا و نه هیچ‌کدام دیگر از بازیکنان پرسپولیس نبوده و فقط سروش رفیعی بوده که به تازگی انتقاداتی در حمایت از دوست صمیمی اش شجاع خلیل زاده از کارلوس کی‌روش داشته است!