به گزارش افکارنیوز،

سعید عزت اللهی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران درباره میزان مصدومیتش بیان کرد: همانطور که دیدید به دلیل مصدومیت در دیدار ایران و فلسطین حضور نداشتم و مشخص نیست کادرفنی چه تصمیمی می خواهد بگیرد. باید منتظر بمانیم تا کی روش و کادرفنی تصمیم نهایی شان را بگیرند و هر تصمیمی که باشد، من تابع آن هستم.

او افزود: آنچه مشخص است، حدود ۲-۳ هفته زمان نیاز دارم تا به شرایط بازی برسم و باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. تصمیم آخر را کی روش می گیرد و همانطور که گفتم، زمان می برد تا به شرایط بازی برسم. تابع نظر کادرفنی هستم و آنها باید تصمیم گیری کنند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران در مورد بازی ایران و فلسطین اظهار کرد: یک بازی دوستانه برگزار کردیم و بازیکنان از این مسابقات برای هماهنگی بیشتر و ... استفاده می کنند و همچنین با آنالیزهایی که پس از بازی انجام می شود، در صدد هستیم تا نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم تا آماده جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ شویم. 

عزت اللهی در پایان درباره انتقاداتی که به تیم ملی وارد می شود، گفت: انتقادات همیشه در تیم ملی فوتبال و همه جا وجود دارد  و منتقد است اما باید تلاش زیادی انجام دهیم تا جواب منتقدان را در زمین مسابقه دهیم نه فقط با مصاحبه کردن.