به گزارش افکارنیوز،

پس از صحبت های کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در تمرینات یوزهای ایرانی در قطر مبنی بر اینکه حضور تیم های ژاپن، کره جنوبی و استرالیا در نیمه نهایی این مسابقات قطعی است و تیم های ایران، امارات، قطر، عربستان سعودی و ... باید برای جایگاه مانده تلاش کنند، رسانه doisongphapluat ویتنام با انتشار گزارشی نوشت: تیم ملی فوتبال ایران پس از 3 قهرمانی در جام ملت های آسیا 1968 - 1972 - 1976 و درخشش در جام جهانی 2018 روسیهتلاش می کند تا در جام ملت های 2019 به قهرمانی برسد.

سرمربی سابق تیم های رئال مادرید و تیم ملی پرتغال ادامه داد: در امارات با عراق، یمن و ویتنام همگروه هستیم و تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم. البته این رسانه سپس اسامی 21 بازیکن تیم ملی ایران را منتشر کرد و نوشت، شاگردان کی روش مانند سال 2015 باید با عراق رو در رو شوند و به دلیل حضور در رنکینگ یک فیفا شانس نخست صعود از گروه را دارند. آنها در دوره قبل مقابل این تیم شکست خوردند و حذف شدند.

doisongphapluat در پایان نوشت: ژاپن، کره جنوبی و استرالیا نام هایی هستند که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را عصبانی می کنند و دشمنان ذهنی او هستند.

مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 امارات در حالی از 15 دی با دیدار تیم‌های امارات و بحرین آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D این مسابقات با یمن، ویتنام و عراق همگروه است و تلاش می‌کند تا به قهرمانی برسد.