به گزارش افکارنیوز،

یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان تیم ملی، بی‌شک علیرضا جهانبخش است. مصدومیت‌های متوالی دست از سر این بازیکن بر نمی‌دارند اما با این حال علیرضا معتقد است که این اتفاق‌ها را به فال نیک می‌گیرد: «قطعا در وقوع هر اتفاقی حکمتی وجود دارد. من هم معتقدم پشت این آسیب‌دیدگی هم حکمتی است.»

جهانبخش در طول چند سال اخیر بارها از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و این بار هم آسیب‌دیدگی او در همین بخش از پایش است. او درباره اتفاق‌هایی که برایش می‌افتد و اجازه نمی‌دهد همیشه و در طول یک فصل در زمین باشد، می‌گوید: «آخرین بار در تمرین مصدوم شدم و خیلی ابتدایی آسیب دیدم. نمی‌دانم چه شد اما یک لحظه احساس کردم که نمی‌توانم راه بروم.»

حالا شرایط چطور است؟ جهانبخش اینگونه توضیح می‌دهد: «شرایط خوب است، یعنی بهتر از قبل است. تلاش خودم این است که بتوانم در سریع‌ترین زمان ممکن برگردم و برای تیمم بازی کنم. من حتی می‌توانستم مقابل برنلی بازی کنم ولی به خاطر ترس از تشدید این آسیب‌دیدگی گفتیم بهتر است یک هفته دیگر بیرون بمانم. یعنی همه چیز کاملا خوب به نظر می‌رسید اما نمی دانم چرا دوباره آسیب دیدم. تازه روی پایم فشار زیادی هم نیاورده بودم.»

چرا علیرضا اینقدر مصدوم می‌شود. خودش که از حکمت حرف می زند و می گوید: « نمی‌دانم چه بگویم و چه پاسخی به این سوال شما بدهم. متأسفانه این آسیب‌دیدگی همسترینگ دوباره سراغ من آمد اما تلاش می‌کنم آن را پشت سر بگذارم و با آمادگی کامل به زمین برگردم.»

آیا ممکن است علیرضا جام ملت‌های آسیا را از دست بدهد؟ بال ایرانی برایتون پاسخ روشنی به این سوال نمی‌دهد: «فعلا چیزی مشخص نیست. امیدوارم که به بازی‌ها برسم و بتوانم کنار تیم‌ملی باشم. حالا قرار شده پزشکان جواب نهایی را بدهند و مشخص شود تست پایم چطور بوده است. فعلا نمی‌توانم در این باره چیز زیادی بگویم. این مصدومیت‌ها هم قطعا من را عقب می‌اندازد ولی خدا را شکر مربی به کارم ایمان دارد. انگیزه‌ام را از دست نمی‌دهم و تلاش می‌کنم هر چه زودتر برگردم و بتوانم بازی کنم.»

جهانبخش به جام ملت‌های آسیا می‌رسد؟

علیرضا جهانبخش دوشنبه به اردوی تیم ملی در قطر رسید و تماشاگر بازی ایران- فلسطین هم بود. او درباره این بازی کوتاه صحبت می‌کند: «بازی را دیدم و اتفاقا مسابقه خوبی هم بود. قطعا کار ما در جام ملت‌ها سخت است اما امیدواریم که بتوانیم نتایج درخشانی کسب کنیم و در نهایت با دست پر به ایران برگردیم.»

از جهانبخش درباره تیم ملی و انتظار قهرمانی سوال می‌پرسیم که او می‌گوید: «سخت است. چون واقعا هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. درهر صورت مردم توقع دارند و ما هم تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه که همان قهرمانی است را کسب کنیم. امیدوارم که اتفاق‌های خوبی برای تیم ملی در جام ملت‌ها بیفتد. هر چند که نباید از قدرت سایر رقبا هم غافل شویم.»