به گزارش افکارنیوز،

اللهیار صیادمنش این روز‌ها در کنار اعضای خانواده اش در شمال به‌سر می‌برد و خود را برای بازگشت به اردوی تیم استقلال آماده می‌کند. او در دیدار آخر استقلال مقابل پدیده خراسان دچار آسیب‌دیدگی شده و در این مدت مشغول مداوای مصدومیتش بود. مهاجم ۱۸ ساله تیم استقلال درباره وضعیت خودش، تیم استقلال و البته تیم‌های ملی بزرگسالان و امید حرف زد. 
* مصدومیتت تمام شد؟
بهترم. با استراحتی که کردم و تمرینات ویژه‌ای که داشتم، توانستم به فرم مطلوب قبلی برگردم. 
* همسترینگت بود؟
بله! دچار کشیدگی جزئی شده بودم، اما با تمهیداتی که کادر پزشکی برایم در نظر گرفت مشکلم برطرف شد. در روز‌های آینده هم با ادامه تمرینات ویژه‌ای که دارم بهتر هم می‌شوم. 
* چه شد که به اردوی تیم امید نرفتی؟
در این باره با زلاتکو کرانچار حرف زدم و خودش تشخیص داد من در اردوی تیم نباشم و در عوض با فیزیوتراپی و استراحت بیشتر بهبودی‌ام را به دست بیاورم. گفت برو و پرقدرت برگرد. امیدوارم باز هم بتوانم در لیست بعدی اردوی تیم امید باشم. 
* بازی تیم امید با سوریه را دیدی؟
بله! خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. تیم خیلی خوب بازی کرد و حتم دارم رفته رفته بهتر هم می‌شود. 
* درباره همگروه‌های تیم امید در راه المپیک ۲۰۲۰ حرفی نمی‌زنی؟
تیم‌های پایه مانند تیم‌های بزرگسالان خیلی چهره مشخصی ندارند. نمی‌توان روی تیم‌ها براساس اسامی و سابقه فوتبال تیم بزرگسالان‌شان حساب باز کرد. گاهی تیم‌های کم‌نام و نشان در رده پایه نتایج بهتری می‌گیرند. فکر می‌کنم تیم امید ما باید در همه مسابقات طوری به میدان برود که انگار بازی مرگ و زندگی است. 
* وضعیت تیم استقلال در پایان نیم‌فصل را چطور ارزیابی کردی؟
ما نتایج خوبی گرفتیم. اوضاع تیم داشت روبراه می‌شد که لیگ به دلیل اردوی تیم بزرگسالان تعطیل شد. فکر می‌کنم با ادامه همین روند در نیم‌فصل دوم بتوانیم به بالای جدول برویم. 
* به این راحتی؟
قطعاً کار آسانی نداریم. همه تیم‌های بالای جدول برای قهرمانی در لیگ برنامه‌ریزی سنگینی کرده‌اند. نزدیکی امتیازات در بالای جدول به درستی این را بازگو می‌کند. 
* با این شرایط چرا معتقدی استقلال به صدر می‌رسد؟
ما امتیازات زیادی در نیم‌فصل از دست دادیم و برای بازگرداندن آن‌ها انگیزه زیادی داریم. در ۴ بازی آخر نیم‌فصل هم می‌خواستیم ۱۲ امتیاز بگیریم که البته نشد. ولی حتم دارم رفته رفته تیم بهتر می‌شود و در نهایت به عنوانی در خور نام استقلال دست می‌یابیم. 
* فکر می‌کنی در نیم‌فصل دوم بیشتر به تو بازی برسد؟
تمام تلاشم را می‌کنم. آقای شفر خیلی در این باره دقیق است و در نیم‌فصل اول کم‌کم به من بازی داد و اعتماد به‌نفسم را بالا برد. من اولین سالی است که به استقلال آمده‌ام و برای بازی کردن باید خیلی تلاش کنم. 
* از تیم ملی خبر داری؟
بله! با فلسطین مساوی کردیم که البته بازی را ندیدیم. 
* پیش‌بینی‌ات از بازی‌های تیم ملی در گروهش چیست؟
قطعاً هیچ بازی‌ای آسان نیست. در این چند سال با تیم‌های پایه‌ای کشور‌های مختلف آسیایی بازی کرده‌ام و می‌دانم دیگر در آسیا تیم آسان نداریم. با این همه ما برای قهرمان شدن باید از پس همه تیم‌ها بربیاییم. 
* در نظرسنجی برنامه ۹۰ شرکت کردی؟
- نه! شب‌ها زود می‌خوابم و برنامه ۹۰ را ندیدم. 
* باید بین گزینه‌های مختلف نتیجه تیم ملی در جام ملت‌ها پیش‌بینی می‌کردی؛ قهرمانی، نایب‌قهرمانی، حضور در نیمه‌نهایی و...؟
قطعاً اگر شرکت می‌کردم گزینه قهرمانی را می‌زدم. همه ما ایرانی‌ها دوست داریم تیم ملی‌مان در امارات قهرمان شود.