به گزارش افکارنیوز،

میلاد محمدی چهار سال قبل در اردوی تیم امید حضور داشت ولی بازی‌هایی که او در فصول اخیر به نمایش گذاشته، موجب شده جزو نفرات همیشگی کارلوس کی‌روش در اردوهای اخیر باشد و حالا نیز بعد از تجربه جام جهانی، در فهرست نهایی جام ملت‌های آسیا قرار بگیرد.

محمدی که به دلیل شوخ طبعی خاص‌اش، چهره ویژه‌ای بین ملی پوشان فوتبال ایران است، با آن اوت خاطره انگیزی که در ثانیه‌های پایانی دیدار دوم جام جهانی ۲۰۱۸ برابر تیم ملی اسپانیا قصد انداختن توپ را داشت و سوژه رسانه‌های داخلی و خارجی شد، همچنان بخاطر آن اوت، مرد خبرسازی است.

 

چندی پیش که مورینیو از سرمربیگری منچستر یونایتد اخراج و کارلوس کی‌روش به‌عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی او معرفی شده بود، یکی از خبرنگاران مطرح انگلیسی در توئیتی اظهار داشت به شرطی از انتخاب کی‌روش و حضورش در جمع شیاطین سرخ حمایت می‌کند که میلاد محمدی را نیز همراه خود به اولدترافورد بیاورد!

 

اکنون میلاد محمدی که این نوع اخبار را هم در کنار اشاره به عملکرد فنی‌اش می‌بیند، تلاش می‌کند تا همانند مسابقات مقدماتی جام جهانی و برخلاف بازی‌های ۲۰۱۸ روسیه، دوباره به ترکیب تیم ملی ایران بازگردد و در بین نفرات اصلی کی‌روش قرار بگیرد.