به گزارش افکارنیوز،

آئوریلیو دی لورنتیس مالک ناپولی اخیرا انتقاد شدیدی نسبت به شرایط داوری کرده و حالا آلگری معتقد است این مصاحبه ها در شرایط داوری بازی امروز تیمش مقابل آتالانتا تاثیرگذار بوده است.

آلگری گفت: "صبر من تمام شده اما با توجه به اینکه من در شرایط خوبی نیستم بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم. در نیمه اول خوب بازی کردیم اما روی تنها فرصت آتالانتا گل خوردیم. می دانستم که بازی دشواری پیش رو داریم و می توانستیم خیلی زود به گل دوم هم برسیم. آتالانتا تیمی آماده بود و ما در نهایت به یک امتیاز ارزشمند برابر این تیم دست یافتیم.

من نمی خواهم در مورد داوری صحبت کنم و بانتی امروز قضاوت خوبی داشت اما ما بیانیه ای سنگین از مالکان دیگر باشگاه ها در مورد داوری می بینیم و بعد چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

ما تلاش می کنیم و می خواهیم برنده شویم و باید سخت تلاش کنیم تا لیگ را بدست آوریم اما حالا  من ناامید هستم. در ایتالیا برخی مسائل اشتباه پیش می رود و انگار ما علاقه نداریم درسی از اتفاقات بگیریم. چون در بازی ابتدا هفته برنده شدیم ما چیزی نگفتیم اما صبر من تمام شده زیرا در ایتالیا ما نمی توانیم با مثال هایی که توسط برخی افراد تعیین شده پیشرفت کنیم.

 

من برای فوتبال ایتالیا متاسفم زیرا میل به پیشرفت در فوتبال ایتالیا وجود ندارد. علیرغم شرایط خوب در بازی امروز، ما همیشه باید در مورد چیزهای دیگر صحبت کنیم. من برای بچه ها و فرزندانم نا امید شده ام زیرا میلی به پیشرفت وجود ندارد."