به گزارش افکارنیوز،

نکونام نیم فصل اول لیگ هجدهمسرمربی تیم نساجی مازندران بود اما او به علت مشکلات زیاد از این تیم شمالی جدا شد و بعد از توافقات نهایی با مسئولان پیکان با عقد قراردادی یک سال و نیمه به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد. 

مسئولان پیکان بعد از جدایی جلالی از این تیم با گزینه های مربیگری مذاکره کردند و در نهایت آنها با نکونام به توافق نهایی دست یافتند و  قراردادی با این مربی بستند. 

سوابق مربیگری نکونام 

نکونام بعد از خداحافظی از تیم ملی فوتبال در سال 1395 دستیار کی روش شد و بعد از آن هدایت تیم خونه به خونه بابل را برعهده گرفت و این اولین تجربه سرمربیگری نکونام بود. 

نکونام در اولین تجربه سرمربیگری خود در باشگاه خونه به خونه بابل نتایج قابل قبولی بدست آورد اما با اولین شکست در لیگ آزادگان بعد از برگزاری چندین جلسه با مدیران این باشگاه از سمت خود استعفا کرد. 

نکونام در نیم فصل دوم سال 96 هدایت نساجی مازندران را برعهده گرفت و  این تیم شمالی با هدایت این مربی توانست به لیگ برتر صعود کند. 

به هر حال  نساجی مازندران در حالی به لیگ برتر صعود کرد که نکونام به عنوان جوان ترین سرمربی لیگ برتر شناخته شد. 

گفتنی است تیم نساجی مازندران با هدایت نکونام در لیگ برتر توانست نتایج خوبی در نیم فصل اول کسب کند و با 8 برد، 5 مساوی و 3 شکست ، 26 گل زده، 9 گل خورده و تفاضل گل 17 و با 16 امتیاز  در جایگاه دهم قرار گرفت.