به گزارش افکارنیوز،

اتفاقات تلخ سال‌های اخیر و مرگ‌های دسته‌جمعی به خاطر بی‌احتیاطی و عدم مسئولیت‌پذیری برخی مدیران دولتی و بخش خصوصی همچنان ادامه دارد و این بار دانشجو‌هایی که برای درس خواندن راهی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات شده بودند، بابت اتوبوس‌های فرسوده در بخش ترابری، جان نازنین‌شان را به جان‌آفرین تسلیم کردند. در کنار ۸ دانشجوی قربانی در این سانحه دلخراش، پدر یکی از دانشجویان و راننده اتوبوس نیز بدرود حیات گفتند، اما این قربانیان تنها تلخی حادثه تلخ ظهر سه‌شنبه نبودند؛ تعداد زیادی از دانشجویان نیز مصدوم و مجروح شده‌اند. یکی از آن‌ها «آرین حقیقت» فرزند پزشک تیم فوتبال پرسپولیس است. 
عصر دیروز برای جویا شدن حال آرین با دکتر حقیقت تماس گرفتیم. او که صدایش از پشت خطوط تلفن، مضطرب و خسته به نظر می‌رسید، به ما گفت: «آرین یکی از عمل‌های جراحی اش را روز پنج‌شنبه پشت سر گذاشت و عمل دوم را روز دوشنبه انجام می‌دهد. ما کنارش هستیم. پسرم همچنان در بخش ICU بستری است و از مردم می‌خواهم برایش دعا کنند.» 
او در مورد نقاط آسیب‌دیده بدن فرزندش اضافه کرد: «پسرم از ناحیه ران پای راست، مهره‌های کمر و مچ پا آسیب دیده و دو عمل خیلی سخت و بزرگ دارد که الان منتظر انجام دومین عمل هستیم. اوضاع من و خانواده‌ام بحرانی است و نمی‌دانیم شدت آسیب‌دیدگی تا چه حد است، اما سعی ما بر این است که کار‌هایی برایش انجام دهیم تا برای راه رفتن در آینده به مشکلی برنخورد.» 
از حقیقت پرسیدیم آیا کسی از دانشگاه آزاد در مورد اتفاقی که رقم خورده، توضیحی داده یا آیا امکان دارد که از مسببان این حادثه شکایت کنید؟ او این‌طور جواب داد: «نه با اینکه چند روز از حادثه گذشته، هیچ‌کس به ما در مورد آن توضیحی نداده و در حال حاضر نمی‌دانیم مسبب این اتفاق چه کسی است. حقیقتش را بخواهید من هم آن‌قدر نگران وضعیت پسرم هستم که نمی‌توانم به درستی تصمیم بگیرم. در حال حاضر فقط به درمان آرین فکر می‌کنم، اما ان‌شا‌ءا... پس از آن، به دنبال کسانی می‌روم که باعث و بانی این اتفاق تلخ بودند. چنین مسائلی در یک واحد دانشگاهی اصلاً نباید اتفاق می‌افتاد و حالا منتظریم کسانی که کوتاهی کردند، معرفی شوند. همچنین باید برای کسانی که در این حادثه، عزیزان‌شان را از دست دادند، آرزوی صبر و آرامش روح رفتنگان‌شان را کنم و امیدوارم آسیب‌دیدگان این حادثه نیز هرچه زودتر به زندگی عادی برگردند.»