به گزارش افکارنیوز،

پذیرش سه شکست در هفته های اخیر باعث شد اختلاف منچسترسیتی با لیورپول صدرنشین به هفت امتیاز برسد اما گواردیولا علاقمند به چنین چالش هایی بوده و در تلاش برای تغییر وضعیت تیمش خواهد بود.

گواردیولا گفت: "من بازیکنانم را کاملا می شناسم و اگر فکر می کنید برای یک ثانیه به آنها شک و تردید داشته ام کاملا اشتباه می کنید زیرا آنها برای من هنوز هم یک قهرمان هستند.

من در ابتدا در آینه خودم را دیدم و انگشت اتهام را به سمت کسی دراز نکردم و می دانم باید چه کاری انجام دهم. این یک فرصت بزرگ برای من است و گرچه نمی گویم این وضعیت را دوست دارم، اما رخ دادن چنین اتفاقاتی در فوتبال رایج است و من خودم را ثابت خواهم کرد.

چرا نمی خواهیم باور کنیم که بازیکنانم در 16 ماه گذشته چه کار بزرگی انجام داده اند؟ من به آنها نزدیک هستم و همیشه هم نزدیک خواهم بود. من همیشه معتقد بودم برای پیروز شدن باید نمایش خوبی ارائه داد و به این مسیر هم ادامه خواهم داد و فوتبال خودش گویای همه چیز خواهد بود.

 

ما در شرایط خوبی نیستیم اما کسب پیروزی برابر ساوتهمپتون به ما کمک زیادی خواهد کرد و تنها وظیفه ما آماده شدن برای این دیدار است. شما می گویید سیتی شکست ناپذیر است اما ما چنین فکری نمی کنیم و شما هرگز چنین جمله ای از من نشنیده اید."