به گزارش افکارنیوز،

مجید جلالی که در سال‌های اخیر در فوتبال ایران یکی از باثبات‌ترین مربیان بوده امسال در پایان نیم‌فصل اول لیگ هجدهم به دلیل کسب نتایج ضعیف مجبور به ترک تیم پیکان شد.

از همان لحظه‌ای که جلالی رفت گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب سرمربی بعدی پیکان شروع شد و در نهایت مدیران باشگاه به این نتیجه رسیدند که جواد نکونام (سرمربی تیم نساجی) را به تیم‌شان بیاورند.

نکونام هم که به نظر می‌رسید از وضعیت نساجی خسته شده، تصمیم گرفت با دادن استعفا به مدیران از قائم‌شهر برود. کاپیتان سابق تیم ملی پس از این موضوع به پیکان رفت و حتی در تمرین این تیم با حضور مدیران باشگاه به عنوان سرمربی جدید معارفه شد. البته نکونام در پیکان خیلی دوام نیاورد و مدیرعامل کارخانه ایران خودرو با ارسال نامه‌ای به شیعی (مدیرعامل باشگاه پیکان) اعلام کرد که نباید با نکونام قرارداد امضا کنند. دلیلشان هم این بود که او با نساجی قرارداد دارد و به این ترتیب حضور این مربی روی نیمکت پیکان منتفی شد.

حالا پس از گذشت چند هفته از پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر به نظر می‌رسد شرایط پیکان بهتر نشده و این تیم همچنان در بلاتکلیفی برای انتخاب سرمربی است. در این سردرگمی شایعه شده که شیعی هم قصد دارد از سمت خود استعفا دهد.

با این شرایط شاید بهتر باشد مدیران پیکان فکری به حال تیم‌شان کنند. تقریبا همه تیم‌های لیگ برتری این روز‌ها دوباره تمرینات خود را برای حضور در نیم‌فصل دوم آغاز کردند و پرقدرت در حال آماده‌سازی هستند. این در حالی است که پیکان بدون سرمربی به کارش ادامه می‌دهد و احتمالا آنها از بازار نقل‌وانتقالات زمستانی هم برای تقویت خود جا می‌مانند.

در این میان شنیده می‌شود برخی از بازیکنان پیکان ساز جدایی را کوک کردند و می‌خواهند به تیمی بروند که شرایط مشخصی داشته باشد. بدون شک در این وضعیت پیکان اگر بازیکنی هم بخواهد جدا شود این تیم برای نیم‌فصل دوم ضعیف‌تر خواهد شد و ادامه این روند ممکن است در پایان لیگ دوباره باعث سقوط پیکان به دسته پایین‌تر شود.