به گزارش افکارنیوز،

اصغر حاجیلو درباره آخرین شرایط تیم استقلال و تعطیلات پیش‌رو، اظهار داشت: تعطیلات برای همه تیم‌ها سخت است. ما در ۵ بازی گذشته فرم بسیار خوبی داشتیم و به هماهنگی کامل رسیده بودیم. ابتدای فصل تیم جوان ما هماهنگ نشده بود، اما اکنون در شرایط برد بودیم و به صدر جدول نزدیک می‌شدیم. استقلال در هفته‌های اخیر همدل و هماهنگ بود و تاکتیک‌های مد نظر شفر را بازیکنان درک کرده بودند و این موضوع خیلی مهم است.

وی افزود: تیم ما به هارمونی رسیده و همه از مربی درک کامل داشتند. سند صحبت‌های من نمایش استقلال در ۵ بازی اخیر است و حالا لیگ به اجبار تعطیل شده، اما مساله‌ای ندارد. استقلال بسیار قدرتمند است و با توجه به زمانی که تا شروع نیم‌فصل دوم داریم می‌توانیم بهتر و قوی‌تر از قبل شویم.

حاجیلو در ادامه درباره تست‌های پزشکی قبل از شروع تمرینات، خاطر نشان کرد: قبل از شروع تمرینات در کلینیک دکتر نوروزی حاضر خواهیم شد و وضعیت جسمانی بازیکنان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا با آگاهی کامل از وضعیت بازیکنان به استقبال تمرینات برویم.

وی در ادامه درباره وضعیت نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه، گفت: درباره نقل‌و‌انتقالات سرمربی و سرپرست باشگاه فتحی کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند. باشگاه در حال پیگیری این موضوع است و هر زمان نهایی شود، به صورت رسمی اعلام می‌کنیم، اما نمی‌خواهیم با حضور در فضای رسانه‌ای و ملتهب نقل‌و‌انتقالات، کار را دشوار کنیم. شفر برنامه‌ریزی کامل برای نیم‌فصل دوم دارد و به خوبی از شرایط نیم‌فصل دوم آگاه است.

سرپرست استقلال در پایان صحبت‌های خود درباره اهمیت دیدار‌های نیم‌فصل دوم، عنوان کرد: در نیم‌فصل دوم کار سختی داریم. همه تیم‌ها محتاط بازی می‌کنند و هر یک امتیاز سرنوشت‌ساز خواهد بود. یک گل بیشتر یا یک امتیاز در نیم‌فصل دوم سرنوشت‌ساز است، ولی من به استقلال بسیار امیدوارم.