به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال پرسپولیس که دو پنجره نقل‌وانتقالاتی از جذب بازیکن جدید محروم بود در نیم‌فصل لیگ برتر هجدهم محرومیتش به پایان رسیده و این در حالی است که برانکو تا اینجای کار ۶ بازیکن جدید برای پرسپولیس جذب کرده است.

سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی، مهدی شیری، محمد نادری و سعید کریمی ۶ بازیکنی هستند که از نیم‌فصل دوم می‌توانند برای پرسپولیس به میدان بروند. با این شرایط سرخپوشان تنها یک بازیکن دیگر می‌خواهند که آن هم در پست مهاجم خواهد بود. مذاکرات پرسپولیسی‌ها با رضا قوچان‌نژاد به نتیجه نرسید و احتمال دارد یک مهاجم خارجی شاگرد برانکو شود.

با جذب احتمالی یک مهاجم تعداد خرید‌های پرسپولیس در نیم‌فصل به عدد ۷ رسیده و برانکو دیگر نیازی به بازیکن جدید ندارد. هیچ تیم لیگ برتری تا الان این اندازه بازیکن جذب نکرده و برانکو هم عجله‌ای برای انتخاب مهاجم ندارد چراکه هنوز وقت برای این کار دارد. با این شرایط به نظر می‌رسد پرسپولیس خرید‌های لازم را انجام داده است و به قول معروف تیم برانکو کامل است.

تنها نکته اساسی بحث دروازه‌بان پرسپولیس است که احتمال جدایی علیرضا بیرانوند پس از جام ملت‌های آسیا وجود دارد. در صورتی که بیرانوند راهی تیم دیگری شود برانکو به دنبال دروازه‌بان خواهد رفت، ولی در پست‌های دیگر به نظر می‌رسد تیم برانکو مشکلی ندارد و در نیم‌فصل دوم یکی از کامل‌ترین پرسپولیس‌های لیگ برتر را شاهد خواهیم بود.