به گزارش افکارنیوز،
سال ۲۰۱۸ برای رونالدو اتفاقات زیادی را به همراه داشت؛ از سومین قهرمانی متوالی در اروپا تا انتقال به یوونتوس و پرونده اتهام به تجاوز به کاترین مایورگا. حالا رونالدو در واپسین ساعات سال ۲۰۱۸ و در گفتگو با نشریه پرتغالی رکورد در رابطه با سالی که گذشت صحبت کرده است.
بهترین لحظه سال ۲۰۱۸
پنجمین قهرمانی لیگ قهرمانان و سومین قهرمانی متوالی با رئال مادرید. البته من نمی‌توانم انتقالم به یوونتوس را نادیده بگیرم، زیرا اینجا خیلی خوب با من رفتار می‌شود.
من هر روز حس می‌کنم همچنان انگیزه زیادی برای بازی کردن در بالاترین سطح داشته و اشتیاق فراوانی برای انجام بیشترین کاری که به آن علاقه دارم در من وجود دارد. من هنوز هم با حداکثر انگیزه در تمرینات شرکت می‌کنم و می‌خواهم پیشرفت کنم تا به تیمم برای فتح عناوین جدید کمک کنم.
من احساس می‌کنم که در هر جنبه‌ای از فوتبال به خوبی بازی می‌کنم و قصد دارم تا چند سال آینده نیز همین شرایط را ادامه دهم. من نسبت به برنده شدن جوایز فردی وسواس ندارم و مهمترین مسئله برایم این است که جوایز تیمی را بدست آورده و به تیمم کمک کنم.
من انسانی ریاکار نیستم و پنهان نمی‌کنم که در صورت عدم فتح جوایز فردی عصبانی می‌شوم، اما این اتفاق برایم آخر دنیا نیست. من به تصمیم کسانی که رای دادند احترام می‌گذارم، اما فکر می‌کنم آمار و ارقام گویای همه چیز هستند.
اتهام تجاوز
این اتفاق باعث ناراحتی خانواده‌ام شد، اما آن‌ها می‌دانند که من هرگز نمی‌توانم چنین کاری انجام دهم پس من کاملا آرام بوده و مطمئن هستم که به زودی همه چیز روشن خواهد شد.