به گزارش افکارنیوز،

حنیف عمران زاده با اشاره به این موضوع که از مسئولان باشگاه استقلال گلایه دارد گفت: من حدود ۳ ماه پیش به باشگاه رفتم و با مسئولان استقلال صحبت و با آنها توافق کردم که ۵۰ درصد از مطالباتم را ببخشم.

وی افزود: قرار بود ۱۰ روزه به من پول بدهند و ۳۰ در صد از طلبم را همان زمان پرداخت کنند ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است.خود مسئولان استقلال شاهد هستند که چند بار به من گفتند که هفته بعد پول می آید،هر بار به باشگاه رفتم می گفتند پولی نیامده و من باز هم می خندیدم و بیرون می آمدم و حتی می گفتم چشم!

عمران زاده تاکید کرد: من همه جوره با باشگاه استقلال کنار آمدم، پول که به باشگاه آمد ۵ درصدهای بازیکنان را پرداخت کردند ولی من را صدا نکردند،دوباره پول آمد، پول مربیان خارجی را دادند و الان هم حتما پول هست که در حال جذب بازیکن هستند.

وی ادامه داد: من حرفم این است که تو را به خدا کمی انصاف داشته باشید. فکر می کنم فقط من مانده ام! بازیکنان ۴ سال پیش پولشان را گرفته اند. تمام حرفم این است وقتی من رفاقتی جلو می آیم چرا با من چنین برخوردی می کنید؟

عمران زاده تاکید کرد: وقتی خبر می رسد که باشگاه با جباروف مذاکره کرده حتما پول دارند که به بازیکنان بدهند، از نکونام، تا بیک زاده، کیانوش رحمتی و تا جواد شیرزاد و آندو .... پولشان را گرفتند ولی من ۵۰ در صد طلبم را بخشیده ام ولی چیزی به من ندادند.