به گزارش افکارنیوز،

حمید بابازاده اظهار داشت: کمتر سابقه داشته که یک مربی سالهای زیادی در راس هدایت تیم ملی یک کشور قرار داشته باشد. ولی خوشبختانه این اتفاق برای تیم ملی ما افتاده است که این می‌تواند نقطه مثبتی برای تیم باشد.

وی افزود: تفکرات و سبک کار کی‌روش در تیم ملی بطور کامل جا افتاده است. درکنار آن شرایط خیلی خوب بازیکنان لژیونر و در کنار آن دیگر بازیکنانی که از شرایط آرمانی بهره می برند و هماهنگی این دو گروه بازیکن، توقعات را از تیم ملی بالا برده است.

پیشکسوت فوتبال کشومان خاطرنشان ساخت: توقع از تیم ملی به حق بالاست و فکر می‌کنم وقت آن رسیده که کی روش نقطه اوج حضورش در فوتبال ایران با گرفتن یک جام که معتبرترین جام آسیا است تجربه کند. هرچند قهرمانی در جام ملتها کار ساده‌ای نیست، اما در عین حال تیم ملی کشورمان پتانسیل این کار سخت را دارد.

بابازاده بیان داشت: ایران تنها تیمی نیست که در این مسابقات شانس قهرمانی دارد و در کنار تیم ملی کشورمان می توان به تیم هایی مثل استرالیا، ژاپن، کره و امارات بعنوان دیگر مدعیان قهرمانی اشاره کرد.

وی در ادامه بیان داشت: پیش بینی این که در نهایت کدام تیم قهرمان این مسابقات می شود کار سختی است. اما بعنوان یک ایرانی آرزو می‌کنم که این افتخار نصیب تیم ملی کشورم شود.