به گزارش افکارنیوز،

بارسلونا قصد دارد برای تقویت خط دفاع و میانی خود دی یونگ و دی لیخت را به خدمت بگیرد اما روز به روز به نظر می رسد که کار دشواری برای این مهم خواهد داشت.

بارسا تابستان نیز تلاش زیادی برای جذب این دو ستاره جوان ملی پوش کرد ولی با مخالفت آژاکس توفیقی در این راه پیدا نکرد.

رسانه های بارسلونا در هفته های اخیر خبر از پیشرفت مذاکرات به خصوص با دی یونگ داده بودند ولی در مورد دی لیخت خواسته های بالای ایجنت او باعث دور شدنش از بارسا شده است.

امروز مارکا به نقل از منابع نزدیک به باشگاه پی اس جی ادعا کرد که ناصر الخلیفی خیز بلندی برای شکار این دو ستاره جوان هلندی برداشته و قصد دارد به هر طریقی مانع انتقال شان به بارسلونا شود. او که از تلاش های بارسا برای جذب رابیو(هافبک جدایی طلب پی اس جی) خشمگین است، قصد دارد با جذب دی یونگ و دی لیخت، انتقامی دیگر از بارسلونا بگیرد. همان کاری که تابستان 2017 با جذب نیمار انجام داد.

بارسلونا به آژاکس برای جذب دی یونگ پیشنهاد 70 میلیون یورویی ارائه داده اما پی اس جی قصد دارد 80 میلیون یورو برای جذب دی یونگ هزینه کند و دستمزدی دو برابر نیز به او خواهد داد. در مورد دی لیخت نیز همین برنامه مد نظر مدیر قطری پی اس جی قرار دارد.

این در حالی است که سیتی و یوونتوس نیز از دیگر تیم های خواهان دی یونگ و دی لیخت هستند ولی بعید به نظر می رسد حریف پی اس جی و قدرت اقتصادی بالایش شوند.