به گزارش افکارنیوز،

بعد از احسان علوان زاده که با دریافت فسخ قراردادش با توجه به بخشیدن مطالباتش، رضایتنامه‌اش را از این باشگاه دریافت کرد و در مذاکره با ماشین سازی و‌ توافق راهی تبریز شد، اکنون گادوین منشا نیز در لیست عدم نیاز سرمربی کروات قرار دارد.

 

باشگاه به مدیر‌برنامه این بازیکن اعلام کرده در ‌صورتی که پیشنهاد مناسبی از دیگر باشگاه‌ها دریافت کند رضایتنامه‌اش را صادر خواهد کرد.

 

اکنون نام دو بازیکن دیگر در لیست عدم نیاز باشگاه قرار گرفته است؛ احمد بهاروندی بازیکن جوان این تیم که در‌ فصل گذشته از رده پایه به جمع شاگردان برانکو اضافه شده بود نامش در لیست نیم فصل دوم قرار نگرفته است.

 

دیگر بازیکن حاضر در لیست مازاد پرسپولیس شاهین عباسیان است. این بازیکن در لیست زلاتکو کرانچار برای چند اردو نیز قرار داشته ‌‌ اما با توجه به ترافیک شکل گرفته با جذب بازیکنان جدید، سرمربی سرخپوشان اعلام کرده نیازی به این بازیکن نخواهد داشت.

 

نام دیگر بازیکنان پرسپولیس برای حضور در اردوی تیم در قطر در لیست قرار گرفته و باشگاه برای تکمیل لیست خود برای ادامه مسابقات به دنبال جذب یک مهاجم خارجی خواهد بود که طی روزهای آتی نامش به مدیران باشگاه برای مذاکره نهایی قرار خواهد گرفت.