به گزارش افکارنیوز،

زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال امید ایران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: آمادگی جسمی بازیکنان با وجود اینکه 10 روز تمرین نداشته‌اند، پایین نیامده است. قصد داریم توانایی و آمادگی بازیکنان از باشگاه‌شان را در اینجا استمرار بدهیم تا شرایط‌شان حتی بهتر شود.

وی در رابطه با حضور تیم فوتبال امید در تورنمنت قطر تصریح کرد: با برخی از تیم‌ها از جمله قطر و کویت آشنا هستیم، اما طبیعتاً با برخی حریفان آشنایی نداریم. هدف‌مان این است که استمرار آمادگی تیمی را حفظ کنیم. از طرفی، کسب نتیجه نیز برای ما اهمیت خواهد داشت. می‌خواهیم نتایج خوبی کسب کنیم تا سایر حریفان از ما حساب ببرند. ما دو بازی تدارکاتی با اردن و سوریه برگزار کردیم که با اردن به تساوی و برابر سوریه دو بار به برتری رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران در رابطه با کیفیت چمن محل تمرینات تیمش هم گفت: درست است که زمین به خاطر بارندگی‌های اخیر خیس است، اما در نظر داشته باشید در کشورهایی که قرار است بازی کنیم، زمین خود را آب می‌دهند. اگر بارندگی دوباره صورت بگیرد، ساختمان پک را در اختیار داریم و می‌توانیم در بعدازظهر تمرین بدنسازی انجام دهیم.