به گزارش افکارنیوز،

فرزاد آشوبی در حاشیه برگزاری کلاس مربیگری درجه A آسیا درباره این دوره کلاس ها بیان کرد: در این کلاس آینده های مربیگری فوتبال ایران حضور دارند. این کلاس ها کمک می کند تا مربی کامل تری باشید و این اتفاق برای من می افتد. مدرسان شناخته شده ای در این کلاس حضور دارند و من فکر می کنم این میزان علاقه نزد شرکت کنندگان می تواند تاثیرگذار باشد. ما حدود 35 روز درگیر کلاس های درجه اول آسیا هستیم و امیدوارم مفید باشد.

وی درباره اینکه هافبک وسط ها و دروازه بان ها مربیان بهتری می شود، تاکید کرد: من راجع به دروازه‌بان ها این موضوع را نشنیدم اما معمولا بازیکنانی که در خط هافبک بازی می کنند، چون نقش محوری تری دارند مربیان بهتری می شوند. البته نمی‌شود به صورت مطلق در این خصوص صحبت کنیم.

هافبک سابق سرخابی های پایتخت درباره حضور ایران در جام ملت های آسیا اظهار داشت: بهترین آرزوها را برای تیم ملی دارم. امیدوارم کارلوس کی روش بعد از 8 سال در فوتبال ایران و شناخت کاملی که به دست آورده بتواند اتفاقات خوبی را رقم بزند و خوشحالی بزرگی به جامعه فوتبالی هدیه کنیم.

آشوبی در پایان درباره دیدار با یمن گفت: تیم هایی که در جام ملت ها حضور دارند، حریف از پیش بازنده ای نیستند. با این حال مقابل تیم باکیفیت ایران تیمی مثل یمن شانسی نخواهد داشت.