به گزارش افکارنیوز،

علیرضا مرزبان سرمربی نفت مسجدسلیمان درخصوص تیم ملی ایران و مسائل تیم باشگاهی‌اش، نفت مسجدسلیمان نظراتش را با خبرورزشی مطرح کرد.

۴ بازیکن خروجی داریم
۴ نفر از بازیکنان‌مان نظیر جانفزا، قائد رحمتی، دوستدار و میلاد فراهانی را در لیست خروجی قرار دادیم. جانفزا و قائد رحمتی را به دلیل عمل جراحی و مصدومیت سخت همچنین دوستدار را به دلیل پارگی رباط صلیبی در لیست خروجی‌مان قرار دادیم و میلاد فراهانی را هم که چند هفته پیش به دلیل اختلاف نظر کنار گذاشتیم.

سعی در جذب بازیکنان جدید داریم اما...
در تلاش هستیم بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیریم در این رابطه برای در اختیار گرفتن فرشید پاداش از پارس جنوبی به این باشگاه نامه زدیم. از سوی دیگر خواهان نیک‌خوی از شهرداری بوشهر و شروین بزرگ از مس کرمان شده‌ایم، اما متأسفانه باشگاه‌های‌شان با جدایی آن‌ها مخالفت کرده‌اند.

وضعیت مالی خوبی نداریم
وضعیت مالی خوبی نداریم و این معضل ما را با مشکلات زیادی برای جذب بازیکن مواجه کرده است. در هر صورت درصددیم شاکله تیمی‌مان را قوی کنیم، اما باتوجه به شرایطی که داریم اوضاع برای ما بسیار سخت و دشوار است.

تا هفته سی‌ام برای ماندن تلاش می‌کنیم
باتوجه به شرایطی که داریم تا هفته پایانی لیگ برای بقا تلاش می‌کنیم. همه تیم‌ها در حال نقل و انتقال و جذب بازیکن و برگزاری اردو در داخل کشور و خارج از کشور هستند، اما ما نمی‌توانیم به اردو برویم و محکوم هستیم که روی زمین چمن خودمان تمرین کنیم.

زاهری در تلاش است
صحبتی با آقای زاهری یکی از مسئولان رده بالای باشگاه داشته‌ام و ایشان هم قول‌هایی داده‌اند که من لازم می‌دانم از ایشان تشکر کنم.

عربستان هم تیم خوبی است
تیم ملی ایران تقریباً از بهترین بازیکنان ایران و لژیونر‌ها بهره می‌برد، اما ما حریفان خوبی مانند کره‌جنوبی و ژاپن همچنین استرالیا و عربستان را هم در جام ملت‌ها داریم. حقیقت امر هم این است که ما یکی از مدعیان قهرمانی هستیم، اما تنها مدعی محسوب نمی‌شویم و در کنار ما چند تیم مدعی دیگر هم حضور دارند.

باید تیم متحدی داشته باشیم
برای موفقیت باید تیم متحدی داشته باشیم و برای رسیدن به این مهم باید کمتر راجع به فرد و کی‌روش حرف بزنیم. کل مجموعه دچار حواشی زیادی پس از صحبت‌های یکی از دستیاران کی‌روش شد و جنجال‌های زیادی پس از آن به وجود آمد که کی‌روش می‌رود و...، اما با این وجود ما باید وحدت ملی‌مان را بالا ببریم، چون بحث اصلی سربلندی مردم ما و بالا رفتن پرچم ایران است. مسلماً با قهرمانی در آسیا، وحدت و پیوستگی مردم ایران بیشتر می‌شود. ما از تمام ایران در تیم ملی نماینده داریم و باید به این مهم افتخار کنیم که تیم ملی‌مان در آسیا بدرخشد به همین دلیل مردم ایران باید پرچم‌ها را از پنجره خانه‌های‌شان و شیشه اتومبیل‌های‌شان بیرون بگذارند و تیم ملی را حمایت کنند.

سرود ملی باید همیشه سرلوحه کار ملی‌پوشان باشد
بازیکنان تیم ملی ایران در اردو باید صبح‌ها با سرود ملی کشورمان از خواب بیدار شده. با سرود ملی ناهار بخورند و شب‌ها نیز با همین سرود به خواب بروند. مردم ایران تاریخ و پیشینه بزرگی دارند. ما مردمانی بودیم که فلسفه بزرگی را در دنیا رقم زدیم به همین دلیل باید در عرصه فوتبال و ورزش هم بزرگی خودمان را نشان دهیم. کی‌روش بعضی جا‌ها نتایج خوبی گرفته و بعضی جا‌ها هم نتایج خوبی نگرفته، اما ما در این شرایط باید احساس و روحیه خوبی به تیم ملی بدهیم تا بازیکنان‌مان با قدرت کار کنند.