به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی یمن در حالی تمرینات خود را برای اولین تجربه مرحله نهایی جام ملت های آسیا و رویارویی با ایران را پشت سر می گذارد که این روزها کابوسی بزرگ روی سر این تیم سایه افکنده است. گرفتار شدن ستاره های کلیدی یمن در بند مصدومیت باعث شد تا تمامی اخبار پیرامون این کشور جنگ زده حاضر در جام هفدهم تحت الشعاع همین موضوع باشد.

 

این کابوس وقتی جالب تر می شود که بدانید دروازه بان اول یمن به عنوان کلیدی ترین مهره مصدوم در جمع شاگردان جان کوشیان سرمربی اسلوواک قلمدمحسوب می شود که باعث شده این مربی 58 ساله با دغدغه فراوان خود را برای بازی با ایران آماده کند. تیم رسانه ای حاضر در اردوی یمن از طریق صفحات مجازی با انتشار تصویری از تمرینات اختصاصی و عجیب دروازه بان اول تیم یعنی محمد عیاش مدعی شود کادر پزشکی سخت در تلاش برای بهبودی هر چه سریع تر این بازیکن است.

 

این درحالی است که حصین قاضی هافبک طراح یمنی ها نیز در بازی با سوریه آسیب دید تا حضورش در بازی با ایران در حاله ای از ابهام باشد. بنا به اعلام تیم پزشکی یمن هر دو مصدوم یمن این روزها در حال سپری کردن تمرینات اختصاصی ویژه برای رسیدن به بهبودی کامل هستند تا بلکه به بازی فرداشب با ایران همین طور دو جدال دیگر با عراق و ویتنام برسند که در این راه بعید است تلاش ها به نتیجه ای برسد.