به گزارش افکارنیوز،

هادی محمدی در این باره گفت: خوشبختانه از ابتدای روزهایی که تمرینات نیم فصل دوم را شروع کردیم، تیم به لحاظ روحی، روانی و وضعیت تمرینی خیلی شرایط بهتری را تجربه می کند و امیدواریم این تلاشهای فعلی ما به بازیهای رسمی منتقل شود.

او ادامه داد: خوشبختانه آرامش در تیم ذوب آهن حاکم شده است. آقای منصوریان و کادر فنی همگی با تمام وجود برای بهبود شرایط تیم تلاش می کنند و ما بازیکنان کاملاً احساس می کنیم که هر روز که می گذرد تیم در مسیر رشد قرار دارد.

مدافع ذوب آهن در مورد بازی با سپاهان نوین گفت: سپاهان نوین بازی بسیار خوبی را مقابل ما به نمایش گذاشت. این تیم واقعاً اصول فوتبال را خیلی خوب رعایت می کرد و با تمام توان برای موفقیت می جنگید. ما سپاهان نوین را با یک گل شکست دادیم و از فرمی که داشتیم راضی بودیم. در دوران بدنسازی هستیم و بدنها هنوز کاملاً به شرایط مسابقه نزدیک نشده است ولی تقریباً انتظارات کادر فنی را برآورده کردیم و متوجه شدیم که می توانیم در مسیری که پیش گرفته ایم روز به روز بهتر شویم.

محمدی در پایان گفت: به اعتقاد من ذوب آهن در حال حاضر تنها به آرامش نیاز دارد. همه باشگاه، مدیریت، کادر فنی و بازیکنان کاملا در جهت موفقیت تیم تلاش می کنند و بستر برای فراموش کردن نیم فصل اول کاملاً فراهم هست. امیدواریم حمایتهای لازم از ذوب آهن صورت بپذیرد تا بتوانیم بار دیگر ذوب آهنی آماده را داشته باشیم.