به گزارش افکارنیوز،

مجید نامجومطلق در مورد کناره‌گیری از کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: بعد از اینکه در شهرداری ماهشهر مشغول به‌کار شدم، باید از کمیته فنی بیرون می‌آمدم. البته من قبلاً هم چنین تصمیمی را گرفته بودم و اگر تیم هم نمی‌گرفتم، از کمیته فنی استقلال بیرون می‌آمدم. در کمیته فنی چیزی که فکر می‌کردم اتفاق نیفتاد و صحبت‌هایی که در مورد اختیارات و برخی مسائل دیگر انجام شد، با چیزی که من دیدم تفاوت داشت.

عضو پیشین کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: آقای فتحی برای تیم زحمت می‌کشد و شاید انتظار ما بالا بوده است. جلسات خوبی هم برگزار شد، ولی در مجموع خیلی از مسائل در کمیته فنی، با چیزی که من فکر می‌کردم تفاوت داشت. در نهایت هم شرایط طوری پیش رفت که کناره‌گیری کردم.

وی در خصوص اینکه آیا بحث اضافه شدن فرهاد مجیدی و مربی خارجی در کمیته فنی مطرح شده بود، تصریح کرد: بحث مربی خارجی مطرح شد و قرار بود رزومه این مربی را به کمیته فنی هم بدهند، ولی بحث حضور مجیدی تا زمانی که من بودم، مطرح نشد. البته باید بگویم که حضور مجیدی در کادر فنی اتفاق خوبی بود و فرهاد می‌تواند به استقلال کمک کند و هواداران بیشتری را هم به ورزشگاه بکشاند.