به گزارش افکارنیوز،

امید نورافکن که در نیم‌فصل اول لیگ برتر بلژیک تنها چند دقیقه در یک بازی جام حذفی برای شارلروا به میدان رفته و در یک دیدار هم در لیگ روی نیمکت نشست، هنوز مورد نظر وینفرد شفر است تا به استقلال برگردد. گرچه باشگاه بلژیکی که برای خرید این بازیکن پول نقد به حساب استقلال ریخته بود برای بازپس فرستادن این بازیکن از طرف ایرانی اش همان مقدار پول می‌خواهد.

۱۵۰ هزار دلار مبلغی است که استقلالی‌ها در ابتدای تابستان گرفتند و جیرینگی به حساب الحاجی گرو و مارکوس نیومایر ریختند تا به تهران و استقلال بیایند. حالا و در شرایطی که باشگاه استقلال برای اعزام تیم فوتبال بزرگسالانش به کمپ قطر هیچ پولی ندارد و روز گذشته دومین روز اعتصاب اعضای تیم به دلیل بی‌پولی پشت سر گذاشته شد، از باشگاه خبر می‌رسد نورافکن هم باید بعد از اتمام اردوی تیم امید به بلژیک برگردد.

او که این روز‌ها در تهران است، دیداری هم با مدیران باشگاه داشته ولی نه خودش پولی برای پرداخت به باشگاه شارلروا دارد و نه می‌تواند این مبلغ را تهیه کند. به نظر می‌رسد وضعیت این بازیکن و استقلال هم در این شرایط به بن‌بست برسد! در حالی که از روز گذشته رسماً پنجره زمستانی نقل و انتقالات باز شده ولی فتحی و شرکایش در مدیریت باشگاه هنوز هیچ اقدام جدی‌ای در این باره نکرده‌اند.