به گزارش افکارنیوز،

اشکان دژاگه درباره بازی امشب تیم ملی مقابل یمن گفت: ما اگر 5 گل زدیم می‌گویند چرا 5 گل زدید و اگر 2 گل می‌زدیم می‌گفتند چرا 5 گل نزدید! ما بازی خوبی انجام دادیم و مهم زدن 5 گل نیست بلکه این در ذهن ما بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم. بعد از گل اول بازی را کنترل کردیم و سعی کردیم بازی خوبی  انجام دهیم و توانستیم گل‌های بعد را بزنیم. الان 5 روز تا بازی با ویتنام وقت داریم و آن بازی هم سخت خواهد بود. 

وی درباره اینکه برای این بازی خودش انگیزه‌های خاصی داشته، ادامه داد: همه می‌دانند که در این یکی دو سال اخیر مصدوم بودم و سختی زیاد کشیدم حتی با اینکه با تیم بودم اما به جام جهانی نرسیدم و این ضربه بدی برای من بود اما الان بدون مصدومیت هستم و این از هر چیزی مهم‌تر است. سعی می‌کنم در زمین مثل همیشه به تیم کمک کنم و خدا را شکر در اولین بازی به تیم ملی کمک کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. 

دژاگه درخصوص اینکه تیم ملی در جام جهانی دفاعی بازی می‌کرد اما الان تغییر روش داده، اظهار داشت: سیستم بازی ما طوری است که مهم است گل نخوریم. همه با هم دفاع و حمله می‌کنیم اما در جام جهانی بازی مقابل اسپانیا و پرتغال سخت‌تر است اما همان جاهم بازی‌های خوبی انجام دادیم و این را سعی می‌کنیم ادامه دهیم و امروز هم توانستیم این کار را انجام دهیم و امیدوارم این مساله را ادامه دهیم.