به گزارش افکارنیوز،

امید ابراهیمی درباره پیروزی پرگل برابر تیم ملی فوتبال یمن اظهار کرد: به هر حال با ارائه یک بازی خوب توانستیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم و  از فردا آماده برای بازی با ویتنام می شویم.

او درباره بازی خشن یمنی ها بیان کرد: فوتبال همین است و کسی به زمین مسابقه نمی آید تا مراعات کند و همه به دنبال موفقیت تیمشان هستند. آنها محکم بازی کردند و ما هم سعی می کنیم که همین کار را کنیم تا به هدفمان برسیم.

ابراهیمی درباره اینکه تیم ملی ایران پرقدرت شروع کرد، گفت: هدف ما این است که تا آخر بازی های جام ملتهای آسیا پرقدرت ظاهر شویم و کار سختی است. البته بازی به بازی جلو می رویم و امروز به دنبال 3 امتیاز بازی بودیم و از فردا برای بازی بعدی آماده می شویم و امیدوارم برابر ویتنام هم موفق شویم. من فکر می کنم اگر تمرکز لازم را برای هر بازی بگذاریم و بازی به بازی جلو برویم بهتر از هر چیزی است.

هافبک دفاعی تیم ملی درباره مصدومیت مجید حسینی بیان کرد: من این موضوع را نمی دانم چرا که حسینی  برای تست دوپینگ رفت و او را ندیدم. مشکل خاصی نبود و شاید خودش مسئله ای داشته که با کادر فنی هماهنگ کرده است و خبری در این باره ندارم.