گروه ورزشی- اختلاف برانکو و کی روش آنقدر واضح و جدی است که دیگر همه مردم ایران از آن خبر دارند، دو مربی سرشناس که یکی اختیار تیم ملی را در دست دارد و دیگری یکی از محبوب ترین تیم های ایران را رهبری می کند.

به گزارش افکارنیوز، هر چند به ظاهر کی روش و برانکو خود را افرادی جنتلمن نشان می دهند اما رفتار جنتلمنانه این دو مربی بزرگ در فوتبال ایران رنگ باخته و هر روز علیه یکدیگر مصاحبه کرده و حالا آتش اختلافات آنها می تواند به کل فوتبال ایران ضرر برساند.

سوال اساسی این است چه کسی باید به اختلافات پایان دهد؟ چرا هر بار که این اختلافات و دعواها زیاد می شود برخی ورزشی ها می گویند به مصلحت نیست فعلا وارد قضیه شد و باید سکوت اختیار کرد؟

این کهدو خارجی فوتبال ایران و دل 80 میلیون ایرانی را به درد می آورند مهمتر است یا کسب مقام در جام ملتها و لیگ قهرمانان آسیا؟

چرا مسئولان اجازه می دهند چنین ادبیاتی در فوتبال کشور حکمفرما شود؟ مگر فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق وجود ندارد پس وظیفه انها در این شرایط که پس از 40 و اندی سال تیم ملی کشورمان می تواند به قهرمانی جام ملتهای آسیا برسد دست روی دست گذاشته اند و تنها نظاره گر این دعوا شده اند؟

به نظر می رسد فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان هرچه سریعتر باید وارد این ماجرا شوند و برای یک بار هم که شده به این اختلاف پایان دهند.

کی روش اگر چه مربی خوبی است اما زبان تند و تیزی دارد و از سوی دیگر برانکو هر چند با شخصیت است اما نمی تواند نسبت به طعنه های سرمربی تیم ملی بی تفاوت باشد. حالا وقت پایان دادن به اختلافات است و بزرگان فوتبال و مسئولان باید این اختلاف را مدیریت کرده تا آتش به پا شده فوتبال ایران را نسوزاند.